Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής

Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής.
   Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Οκτωβρίου 2018.
  Διαιτητής / Α Βαηθός / Β Βοηθός.
 Αγώνες Σαββάτου 13/10/2018 και ώρα έναρξης 16:00 εκτός ενός.
   Α ΕΠΣ Χαλκιδικής & 3η αγωνιστική.
15:00. Προποντίς Ν. Μαρμαρά – Άκανθος Ιερισσού
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ / ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
16:00. ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου – Απόλλων Αρναίας
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. / ΚΟΥΡΙΔΗΣ / ΚΙΚΑΣ
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Τορωναίος Αφύτου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ / ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Όλυνθος Ολύνθου – Ανθεμούς Γαλάτιστας
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ / ΓΟΥΤΑΣ
   Διαιτητές κυπέλλου Ελλάδος 4ης φάσηςΒ Ερασιτεχνική – Βόρειος – 3η αγωνιστική.
Αετός Βαρβάρας – Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ / ΤΣΙΡΩΝΑΣ / ΣΙΩΝΗ
Θύελλα Στανού – Φοίνιξ Νικήτης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ / ΧΡΥΣΕΛΗΣ
ΠΑΟ Δουμπιών – Δόξα Κρήμνης
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. / ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
   Β Ερασιτεχνική – Νότιος – 3η αγωνιστική.
Ελπίς Πολυγύρου – Θερμαϊκός Φλογητών
ΚΕΧΑΓΙΑΣ / ΤΣΟΜΤΣΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Αετός Φούρκας – Δόξα Καλυβών
ΝΑΝΟΥ / ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ / ΘΕΟΧΑΡΗ
Αναγέννηση Βάβδου – Α.Σ. Δόξα Ορμύλιας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ / ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   Γ ερασιτεχνική – 1η αγωνιστική.
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΠΟΝΤΙΚΗΣ
Συνέχεια του άρθρου «Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής» έχουμε τους διαιτητές των αγώνων της Κυριακής.
   Α ΕΠΣ Χαλκιδική & 3η Αγων. και ώρα 16:00
ΑΟ Σάρτης 1982 – Π.Ο. Μουδανιών
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ / ΤΣΙΡΩΝΑΣ
Θύελλα Κρήνης – Διγενής Λακκώματος
ΧΡΥΣΕΛΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ / ΣΧΟΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας V Ελπίς Βραστών
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ / ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Νίκη Πολυγύρου – ΑΟ Χανιώτης
ΚΟΥΡΑΣ / ΚΟΚΚΙΝΟΣ / ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
   Ουγγαρία - Ελλάδα διαιτητέςΒ Ερασιτεχνική – Βόρειος – 3η Αγων.
και ώρα 11:00. Νίκη Αμμουλιανής 2017 – Θύελλα Μεταγγιτσίου
ΚΟΥΡΙΔΗΣ / ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. / ΝΤΟΥΣΚΟΥ
και ώρα 16:00. Χολομών Ταξιάρχη – Χολομών Παλαιόχωρας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ / ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ / ΘΕΟΧΑΡΗ
Αριστοτέλης ΣΤ. ΣΤ. Τορωναίος Συκιάς
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
   Β Ερασιτεχνική – Νότιος – 3η Αγων.
και ώρα 11:00. ΑΣ Αγίου Μάμα – Κύπρος Διονυσίου
ΚΟΚΚΙΝΟΣ / ΚΟΥΡΑΣ / ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
και ώρα 16:00. Ηρακλής Ν. Φώκαιας – Νεάπολις Πολυχρόνου
ΤΣΟΜΤΣΟΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΝΑΝΟΥ
Αιγέας Παλλήνης – ΑΟ Σημάντρων
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ / ΠΟΝΤΙΚΗΣ
Αετός Βατοπεδίου – Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου
ΚΙΚΑΣ / ΚΕΧΑΓΙΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
  Γ ερασιτεχνική – 1η αγων. & 16:00.
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ / ΣΙΩΝΗ / ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Πηγή για το άρθρο «Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής» η ΕΠΣ Χαλκιδικής.

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.