ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής

Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής

Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής.
   Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές για το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Οκτωβρίου 2018.
  Διαιτητής / Α Βαηθός / Β Βοηθός.
 Αγώνες Σαββάτου 13/10/2018 και ώρα έναρξης 16:00 εκτός ενός.
   Α ΕΠΣ Χαλκιδικής & 3η αγωνιστική.
15:00. Προποντίς Ν. Μαρμαρά – Άκανθος Ιερισσού
ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ / ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ
16:00. ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου – Απόλλων Αρναίας
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. / ΚΟΥΡΙΔΗΣ / ΚΙΚΑΣ
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας – Τορωναίος Αφύτου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ / ΣΚΟΥΤΑΣ Ν. / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
Όλυνθος Ολύνθου – Ανθεμούς Γαλάτιστας
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛ. / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ / ΓΟΥΤΑΣ
   Διαιτητές κυπέλλου Ελλάδος 4ης φάσηςΒ Ερασιτεχνική – Βόρειος – 3η αγωνιστική.
Αετός Βαρβάρας – Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ / ΤΣΙΡΩΝΑΣ / ΣΙΩΝΗ
Θύελλα Στανού – Φοίνιξ Νικήτης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ / ΧΡΥΣΕΛΗΣ
ΠΑΟ Δουμπιών – Δόξα Κρήμνης
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. / ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
   Β Ερασιτεχνική – Νότιος – 3η αγωνιστική.
Ελπίς Πολυγύρου – Θερμαϊκός Φλογητών
ΚΕΧΑΓΙΑΣ / ΤΣΟΜΤΣΟΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
Αετός Φούρκας – Δόξα Καλυβών
ΝΑΝΟΥ / ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ / ΘΕΟΧΑΡΗ
Αναγέννηση Βάβδου – Α.Σ. Δόξα Ορμύλιας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ / ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
   Γ ερασιτεχνική – 1η αγωνιστική.
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΠΟΝΤΙΚΗΣ
Συνέχεια του άρθρου «Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής» έχουμε τους διαιτητές των αγώνων της Κυριακής.
   Α ΕΠΣ Χαλκιδική & 3η Αγων. και ώρα 16:00
ΑΟ Σάρτης 1982 – Π.Ο. Μουδανιών
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ / ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ / ΤΣΙΡΩΝΑΣ
Θύελλα Κρήνης – Διγενής Λακκώματος
ΧΡΥΣΕΛΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ / ΣΧΟΙΝΑΣ
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας V Ελπίς Βραστών
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. / ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ / ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ
Νίκη Πολυγύρου – ΑΟ Χανιώτης
ΚΟΥΡΑΣ / ΚΟΚΚΙΝΟΣ / ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
   Ουγγαρία - Ελλάδα διαιτητέςΒ Ερασιτεχνική – Βόρειος – 3η Αγων.
και ώρα 11:00. Νίκη Αμμουλιανής 2017 – Θύελλα Μεταγγιτσίου
ΚΟΥΡΙΔΗΣ / ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Π. / ΝΤΟΥΣΚΟΥ
και ώρα 16:00. Χολομών Ταξιάρχη – Χολομών Παλαιόχωρας
ΠΑΥΛΙΔΗΣ / ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ / ΘΕΟΧΑΡΗ
Αριστοτέλης ΣΤ. ΣΤ. Τορωναίος Συκιάς
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
   Β Ερασιτεχνική – Νότιος – 3η Αγων.
και ώρα 11:00. ΑΣ Αγίου Μάμα – Κύπρος Διονυσίου
ΚΟΚΚΙΝΟΣ / ΚΟΥΡΑΣ / ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ
και ώρα 16:00. Ηρακλής Ν. Φώκαιας – Νεάπολις Πολυχρόνου
ΤΣΟΜΤΣΟΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ / ΝΑΝΟΥ
Αιγέας Παλλήνης – ΑΟ Σημάντρων
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ / ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ / ΠΟΝΤΙΚΗΣ
Αετός Βατοπεδίου – Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου
ΚΙΚΑΣ / ΚΕΧΑΓΙΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ
  Γ ερασιτεχνική – 1η αγων. & 16:00.
ΚΟΣΜΟΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΠΟΙΡΑΤΖΙΔΗΣ / ΣΙΩΝΗ / ΨΕΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ
Πηγή για το άρθρο “Διαιτητές αγώνων 13-14 Οκτωβρίου ΕΠΣ Χαλκιδικής” η ΕΠΣ Χαλκιδικής.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα