Διαιτητές αγώνων 7 & 8 Μαρτίου 2020 ΕΠΣ Σερρών

Διαιτητές αγώνων 7 & 8 Μαρτίου 2020 ΕΠΣ Σερρών

 Από το σύνδεσμο διαιτητών ν. Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαββάτου 7 Μαρτίου και Κυριακής 8 Μαρτίου 2020.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ / Α’ ΒΟΗΘΟΣ / Β’ ΒΟΗΘΟΣ / ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Επίλεκτης Σερρών 2019-20
1η Αγωνιστική – Play Off.
Κυρ. 08/03/2020 & 15:30
Άνω Μητρούσι – Σιδηρόκαστρο
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Νεοχώρι – Χρυσό
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Ανατολή – Χείμαρος
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1η Αγωνιστική – Play Out.
Σάβ. 07/03/2020 & 15:30
Άνω Πορόϊα – Λιθότοπος
ΣΑΦΟΥΡΗΣ / ΣΑΒΒΑΣ / ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ροδολίβος – Σκοτούσσα
ΚΡΥΩΝΑΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ / ΓΕΩΡΓΙΟΥ / ΓΩΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Πρώτη – Αμμουδιά
ΜΑΓΗΣ / ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. / ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ / ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Συνέχεια στο άρθρο “Διαιτητές αγώνων 7 & 8 Μαρτίου 2020” με την ανώτερη Ερασιτεχνική κατηγορία.

2η Αγωνιστική – Play Off
1ος Όμιλος
Σάβ. 07/03/2020 & 15:30
Ροδόπολη – Καπνόφυτο
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΑΧΙΛΛΕΥΣ / ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
Χριστός  – Κερκίνη
ΜΠΑΤΣΙΟΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυρ. 08/03/2020 & 15:30
Μεγαλοχώρι  – Ποντισμένο
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ / ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ος Όμιλος
Σάβ. 07/03/2020 & 15:30
Δραβήσκος  – Πεθελινός
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΒΟΓΙΑΤΖΗ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. / ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Κυρ. 08/03/2020 & 15:30
Λευκώνας  – Εμ. Παπάς
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. / ΣΑΒΒΑΣ / ΠΑΥΛΙΔΟΥ / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Άγιο Πνεύμα  – Ν. Ζίχνη
ΜΑΓΗΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1η Αγωνιστική – Play Out
1ος Όμιλος
Σάβ. 07/03/2020 & 15:30
Ν. Τυρολόη –  Ν. Πετρίτσι
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. / ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Κυρ. 08/03/2020 & 15:30
Πλατανάκια Μοναστηράκι
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ / ΝΤΟΥΓΙΑΣ / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΑΜ. / ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Ρεπό: Δασοχώρι
2ος Όμιλος
Σάβ. 07/03/2020 & 15:30
Μεσολακκιά – Βαλτοτόπι
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΒΑΣΑΚΗΣ / ΤΣΙΚΟΥ / ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Νιγρίτα 2018  – Ηρακλής
ΧΑΨΑΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. / ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. / ΚΟΥΚΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
Ρεπό: Πήγασος

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές αγώνων 7 & 8 Μαρτίου 2020” με τον τρίτο γύρο της δεύτερης ερασιτεχνικής κατηγορίας.

Β Τοπικό – 3ΟΣ ΓΥΡΟΣ – 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος Όμιλος
Σάββατο 07 Μαρτίου 2020 & 15:30
Ηράκλεια – ΠΟΣ 2000
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ / ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. / ΜΑΤΣΑΣ / ΑΜΠΑΔΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Κυριακή 08 Μαρτίου 2020 & 15:30
Θύελλα Σερρών – Κ. Δένδρα
ΧΑΨΑΣ / ΜΠΑΡΚΑΣ Θ. / ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ Ε. / ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
Βυρώνεια – Οδυσσέας Αναγέννησης
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ / ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ / ΒΟΥΤΣΑΣ / ΤΣΟΛΕΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
Στρυμονικό – Ιωνικός Σερρών
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. / ΜΙΣΥΡΛΗΣ / ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ

2ος Όμιλος
Σάββατο 07 Μαρτίου 2020 & 15:30
Κορμίστα – Μονόβρυση
ΓΑΒΡΙΗΛ / ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ ΝΤΕΜΑΪ / ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ

Κυριακή 08 Μαρτίου 2020 & 15:30
Βισ-Μακ/ικός – Ελπίς Σκουτάρεως
ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ. / ΜΑΝΔΕΛΑΣ / ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Επτάμυλοι – Ψυχικό
ΜΑΔΕΝΗΣ / ΣΑΒΒΑΤΗΣ ΜΑΡΛΑ / ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
Πανσουλιακός – Οινούσα
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ / ΓΑΒΡΙΗΛ ΒΛΑΧΟΣ / ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός