Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος και 2ος όμιλος

Σήμερα Τετάρτη και ώρα 2:50 ανακοινώθηκαν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΟ οι Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος και 2ος όμιλος .
Για τον πρώτο όμιλο είναι η 4η αγωνιστική ενώ για το δεύτερο η 5η αγωνιστική.
Όλοι οι αγώνες θα γίνουν Κυριακή 22 Οκτωβρίου και ώρα 16:00.
Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 & 4η αγωνιστική
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – ΕΠΣ , Α ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ , Β ΒΟΗΘΟΣ – ΕΠΣ , ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ
Καβάλα Α.Ο. – Διδυμότειχο
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
ΓΚΙΟΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μ. Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφεας Puma Ξάνθης
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ – ΔΡΑΜΑΣ
Δόξα Ν Σιδηροχωρίου – Ελπίς Σκουτάρεως
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ – ΕΒΡΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΕΒΡΟΥ
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΕΒΡΟΥ
ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΚΑΒΑΛΑΣ
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΞΑΝΘΗΣ
ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκυνητών
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΕΛΛΑΣ
ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΘΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΕΒΡΟΥ

Συνέχεια στο άρθρο Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος και 2ος όμιλος έχουμε:

Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 & 5η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ
ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ – ΕΠΣ; ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΣΕΡΡΩΝ (Φώτο)
Μακεδονικός Α.Σ. – Καρδία Α.Ο.
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΗΜΑΘΙΑΣ
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Εδεσσαϊκός
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΤΣΑΜΠΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ
Νάουσα – Κιλκισιακός
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΙΕΡΙΑΣ
ΛΙΑΧΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ – ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ -ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
eps_Πρόγραμμα_onlineΑλμωπός Αριδαίας – Λαγκαδάς
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ – ΣΕΡΡΩΝ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ
ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ – ΚΙΛΚΙΣ
ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Πιερικός – ΑΕΠ Ηρακλής
ΡΟΥΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ
ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Υπόλοιπο πρόγραμμα – διαιτητές Γ Εθνικής ΕΔΩ.
Βαθμολογία, αποτελέσματα Γ Εθνική 1ος όμιλος 2017-18 ΕΔΩ.
Βαθμολογία, αποτελέσματα Γ Εθνική 2ος όμιλος 2017-18 ΕΔΩ.

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: