ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές Γ Εθνικής 1ος - 2ος όμιλος 4-2-2018

Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος – 2ος όμιλος 4-2-2018

Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος – 2ος όμιλος 4-2-2018
Όλοι οι αγώνες και των δύο ομίλων θα γίνουν την Κυριακή 4 Φεβρουαρίου και ώρα 15:00.
Στον αγώνα Μ. Αλέξ Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης παρατηρητής αγώνα ο ΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΕΠΣ Σερρών) και στον αγώνα Κιλκισιακός – Ηρακλής παρατηρητής αγώνα ο ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ από ΕΠΣ Σερρών.
Οι διαιτητές όπως ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ είναι:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ – Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ
Γ Εθνικής 1ος όμιλος – 15η αγωνιστική.
Κυριακή. 04/02/2018 & 15:00
Διδυμότειχο – Καβάλα Α.Ο.
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
Ορφεας Puma Ξάνθης – Μ. Αλέξ Καρπερής
ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΑΡΑΣΑΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
Ελπίς Σκουτάρεως – Δόξα Ν Σιδηροχωρίου
ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μ. Αλέξ Ξηροποτάμου – Νέστος Χρυσούπολης
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣΚΑΔΕΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Δόξα Προσκυνητών – Απόλλων Παραλιμνίου
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ – ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ – ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
Συνέχεια στο άρθρο ¨ Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος – 2ος όμιλος 4-2-2018 ¨ έχουμε την 22η αγωνιστική για τον δεύτερο όμιλο της Γ Εθνικής.
Γ Εθνικής 2ος όμιλος – 22η αγωνιστική. (Βαθμολογία Αποτελέσματα)
Διαιτητές Football League 2017-18 11ηΚυριακή. 04/02/2018 & 15:00
Αγροτ Αστήρ Ευόσμου – Άρης Παλαιοχωρίου
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Μακεδονικός Α.Σ. – Νάουσα
ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΕ Καρίτσας – Μ. Αλέξ Τρικάλων Ημαθίας
ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΤΑΙΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Καρδία Α.Ο. – Καμπανιακός
ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Εδεσσαϊκός – Αλμωπός Αριδαίας
ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Κιλκισιακός – ΑΕΠ Ηρακλής
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Πιερικός
ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα