Διαιτητές Γ Εθνικής 2019-20 Κυριακής 16-2-2020

Διαιτητές Γ Εθνικής 2019-20 Κυριακής 16-2-2020

Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για την 20η αγωνιστική του πρώτου ομίλου και 24η αγωνιστική του δεύτερου ομίλου όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00.
Ο αγώνας του δεύτερου ομίλου ανάμεσα σε Θερμαϊκό με Νέα Καλλικράτεια θα γίνει το Σάββατο 15 Φεβρουαρίου.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ _ ΕΠΣ / Α’ ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ / Β’ ΒΟΗΘΟΣ _ ΕΠΣ / ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ _ ΕΠΣ

1ος Όμιλος – 20η Αγωνιστική
Κυριακή 16 Φεβρουαρίου.
Δόξα Θεολόγου – Αετός Ορφανού
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ
Δόξα Κ. Καμήλας – Νέστος Χρυσούπολης
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ
Κεραυνός Πέρνης – Πανσερραϊκός
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΔΡΑΜΑΣ
Πανδραμαϊκός – Ορφέας Ξάνθης
Σαφούρης_Διαιτητές τελικού κυπέλλουΣΑΦΟΥΡΗΣΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ / ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ
Ηρακλής Νέου Ζυγού – Απόλλων Παραλιμνίου
ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΤΡΑΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΕΒΡΟΥ
Κιλκισιακός ΑΟ – Άρης Αβάτου
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Ρεπό η ομάδα της Ένωση Αλεξανδρούπολης.

Συνέχεια στο άρθρο “Διαιτητές Γ Εθνικής 2019-20 Κυριακής 16-2-2020” με το δεύτερο όμιλο της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.

2ος Όμιλος – 24η ΑγωνιστικήΒαθμολογία
Σάββατο 15 Φεβρουαρίου.
Θερμαϊκός Θέρμης – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ _ ΔΡΑΜΑΣ

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου.
Αστραπή Μεσοποταμίας – Εδεσσαϊκός
ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ
Νίκη Αγκαθιάς – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Αλμωπός Αριδαίας
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΣ Φλώρινα – Μακεδονικός
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Θύελλα Σαρακηνών – ΑΟ Σειρήνα 3-0 Α/Α
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας 0-3 Α/Α
Ρεπό έχει η ομάδα Αναγέννηση Γιαννιτσών.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός