ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Super League 2

Διαιτητές εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Super League 2

Διαιτητές εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Super League 2 σεζόν 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της ένατης, εμβόλιμης, αγωνιστικής του βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.

Α Όμιλος (Βόρειος) – 9η αγωνιστική

Ρεπό έχει η ομάδα: Αναγέννηση Καρδίτσας.
Αλμωπός Αριδαίας – Λάρισα   0-3 α/α 

Λόγω συμμετοχής ποδοσφαιριστών, σε αγώνες ελληνικών Εθνικών ομάδων, οι αγώνες ΦΣ Κοζάνη – ΠΑΟΚ Β και ΑΕΚ Β – Καμπανιακός αναβάλλονται και θα ορισθούν αργότερα.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Τετάρτη 15 Νοεμβρίου 2023 & ώρα 15:00.

ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Γήπεδο: ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
Διαιτητές: ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ

Αιολικός – Νίκη Βόλου
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Διαιτητές: ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ \ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Μακεδονικός – Λεβαδειακός
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
Διαιτητές: ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ \ ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ \ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΤΡΥΦΩΝ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ

Συνέχεια στους διαιτητές εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής 1ου ομίλου με τα αποτελέσματα της 8ης αγωνιστικής και την ομάδα του Μακεδονικού να κάνει το ρεπό του.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας   3-0 α/α

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023
Καμπανιακός – ΦΣ Κοζάνη   0-1
Λάρισα – ΠΑΟΚ Β   2-0
Απόλλων Πόντου – ΑΕΚ Β   2-2

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023
Νίκη Βόλου – ΠΟΤ Ηρακλής   3-1
Λεβαδειακός – Αιολικός   2-0

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές εμβόλιμης 9ης αγωνιστικής 1ου ομίλου” με τη βαθμολογία του πρώτου ομίλου.

α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Λεβαδειακός 21 *
2 Λάρισα 17
3 Νίκη Βόλου 15 *
4 ΦΣ Κοζάνη 13
5 Μακεδονικός 12 *
6 Αναγέννηση Καρδίτσας 11
7 ΠΑΟΚ Β 10
8 Καμπανιακός 9 *
9 ΠΟΤ Ηρακλής 8 *
10 Αιολικός 8 *
11 ΑΕΚ Β 7 *
12 Απόλλων Πόντου 5 *
13 Αλμωπός Αριδαίας 0
* Ένα αγώνα λιγότερο.

Αποτελέσματα, βαθμολογία & πρόγραμμα του 2ου ομίλου (Νότιος) ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα