Διαιτητές ΕΠΣ Σερρών Σ-Κ 13 & 14 -1-2018

Διαιτητές ΕΠΣ Σερρών Σ-Κ 13 & 14 -1-2018
Ο σύνδεσμος Διαιτητών νομού Σερρών ανακοίνωσε τα ονόματα των διαιτητών για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 13-14/01/2018.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Επίλεκτη Σερρών 2017-18 – 17η αγωνιστική:
Σάββατο: 13/01/2018 & 15:00

Σάββας Νίκος_ διαιτητές 5ης αγωνιστικής Super League
Σάββας Νίκος_ΕΠΣ Σερρών

Γήπεδο Ηράκλειας:  Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΩΜΗΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κυριακή: 14/01/2018 & 15:00
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΑΚΚΟΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΜΑΓΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ   0 – 3  Άνευ Αγώνος

Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 2017-18 – 17η αγωνιστική:
Σάββατο: 13/01/2018 & 15:00
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΤΑΛΙΟΥ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
Κυριακή: 14/01/2018 & 15:00
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΝΤΕΜΑΙ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Διαιτητές αγώνων Σερρών Σ-Κ 9&10 Δεκ
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ_ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ – ΤΣΙΚΟΥ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΧΑΡΩΠΟ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ   ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. – ΛΕΟΝΤΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 2017-18 – 17η αγωνιστική:
Σάββατο: 13/01/2018 & 15:00
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΠΟΣ 2000
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΡΩΤΗ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή: 14/01/2018 & 15:00
ΟΡΕΙΝΗ – ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΣΤΟΛΗΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΙΓΡΙΤΑ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Συνέχεια στους » Διαιτητές ΕΠΣ Σερρών Σ-Κ 13 & 14 -1-2018 » έχουμε του διαιτητές για τη δεύτερη κατηγορία.
Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 – 14η αγωνιστική: (Βαθμολογία ομίλου ΕΔΩ)
Σάββατο: 13/01/2018 & 15:00
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος, 2ος όμιλος 7-1-2018
ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ _ ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΣΤΟΛΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
Κυριακή: 14/01/2018 & 15:00
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΒΑΣΑΚΗΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΤΑΛΙΟΥ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18 – 16η αγωνιστική:
Σάββατο: 13/01/2018 & 15:00
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Κυριακή: 14/01/2018 & 15:00
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.(ν) – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) – ΒΑΡΚΑΚΗ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Γήπεδο Ομόνοιας Β:  ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΠΑΓΩΝΑΣ – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΜΠΑΝΤΗ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – Ν. ΖΙΧΝΗ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΜΠΑΡΚΑΣ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Αρέσει σε %d bloggers: