Διαιτητές, παρατηρητές Χαλκιδικής 9-10/2/2019

Διαιτητές, παρατηρητές Χαλκιδικής 9-10/2/2019.
   Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών και των παρατηρητών για τους αγώνες της ΕΠΣ Χαλκιδικής για το Σάββατο 9 και Κυριακή 10 Φεβρουαρίου.
  Οι αγώνες του Σαββάτου αρχίζουν στις 15:00.

20η αγωνιστική – Α Ερασιτεχνική:
Σάββατο.
Θύελλα Κρήνης v Προποντίς Ν. Μαρμαρά
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΚΙΚΑΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Π.Ο. Μουδανιών v ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ – ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Άκανθος Ιερισσού v Ανθεμούς Γαλάτιστας
ΝΑΝΟΥ – ΤΣΙΡΩΝΑΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Κυριακή.
15:00. ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας v ΑΟ Σάρτης 1982
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΟΥΤΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Διγενής Λακκώματος v Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΣΚΟΥΤΑΣ Φ. – ΧΡΙΣΤΑΚΟΓΛΟΥ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Ελπίς Βραστών v Νίκη Πολυγύρου
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΕΧΑΓΙΑΣ – ΝΤΟΥΣΚΟΥ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Απόλλων Αρναίας v Όλυνθος Ολύνθου
ΚΟΥΡΑΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΞΕΦΤΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΟ Χανιώτης v Τορωναίος Αφύτου
ΕΠΣΜ   – ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17η αγωνιστική – Α Ερασιτεχνική:
Βόρειος:
Σάββατο:
Αετός Βαρβάρας v Θύελλα Στανού
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΣΧΟΙΝΑΣ – ΣΙΩΝΗ – ΦΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΑΟ Δουμπιών v Θύελλα Μεταγγιτσίου
ΠΟΪΡΙΑΤΖΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛ. – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Τορωναίος Συκιάς v ΑΣ Ουρανούπολης
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΤΣΟΜΤΣΟΣ – ΠΟΝΤΙΚΕΡΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Κυριακή:
14:00. Νίκη Αμμουλιανής 2016 v Μ. Αλέξανδρος Νεοχωρίου
ΠΟΪΡΑΤΖΙΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΚΛΑΖΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15:00. Χολομών Ταξιάρχη v Φοίνιξ Νικήτης
ΧΡΥΣΕΛΗΣ – ΚΙΚΑΣ – ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ – ΚΛΑΨΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
Αριστοτέλης ΣΤ. ΣΤ. v Δόξα Κρήμνης
ΜΙΧΑΛΟΥΔΗΣ Α. – ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ – ΘΕΡΜΑΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Αστήρ Αγ. Νικολάου v Χολομών Παλαιόχωρας 0-3 Α/Α

Νότιος:
Σάββατο:
Ηρακλής Ν. Φώκαιας v Ελπίς Πολυγύρου
ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ – ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ – ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Αετός Βατοπεδίου v Νεάπολις Πολυχρόνου
ΚΟΥΡΑΣ – ΠΟΝΤΙΚΗΣ – ΘΕΟΧΑΡΗ – ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΣ Αγίου Μάμα v Αναγέννηση Αγίου Προδρόμου
ΠΑΥΛΟΥΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Π.- ΧΑΜΑΜΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Αιγέας Παλλήνης v Κύπρος Διονυσίου
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κυριακή:
11:00. Αναγέννηση Βάβδου v Δόξα Καλυβών
ΝΑΝΟΥ – ΣΙΩΝΗ – ΕΥΜΟΡΦΟΥΛΗΣ – ΚΟΘΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ Σημάντρων v Α.Σ. Δόξα Ορμύλιας
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΙΣ. – ΓΟΥΤΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15:00. Αετός Φούρκας v Θερμαϊκός Φλογητών
ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ

     Πηγή για το άρθρο “Διαιτητές, παρατηρητές Χαλκιδικής 9-10/2/2019” η ιστοσελίδα της ΕΠΣ Χαλκιδικής.

Advertisements

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.