Διαιτητές, παρατηρητές 20ης αγωνιστικής Γ εθνικής 2018-19.
Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο. Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00.
1ος Όμιλος:
Σάββατο 23 Φεβρουαρίου 2019.
Αετός Ορφανού v Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ – ΔΑΝΔΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019.
Πανσερραϊκός v Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αλέξανδρος Κιλκίς v ΑΕ Καλαμπακίου
ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ – ΠΡΟΔΑΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Άρης Αβάτου v Νέστος Χρυσούπολης
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
Κεραυνός Πέρνης v Ορφέας Ξάνθης
ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΖΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ
Εθνικός Σιδηροκάστρου v Ασπίδα Ξάνθης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΑΟ Καβάλα v ΠΑΟ Κοσμίου
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
2ος Όμιλος:
Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019.
Μελιτέας Μελίτης v ΠΑΟ Κουφαλίων
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
Ολυμπιακός Κυμίνων v Αγροτικός Αστέρας
ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Αλμωπός Αριδαίας v Νίκη Αγκαθιάς
ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ – ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Ελπίς Σκουτάρεως v Εδεσσαϊκός
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Άρης Παλαιοχωρίου v ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΕ Λαγκαδά v Μακεδονικός
ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΠΟ Τρίγλιας v Ερμής Αμυνταίου
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Πηγή για το άρθρο “Διαιτητές, παρατηρητές 20ης αγωνιστικής Γ εθνικής 2018-19” η ΚΕΔ-ΕΠΟ.