Διαιτητές στο κύπελλο ερασιτεχνών Ελλάδος

Διαιτητές στο κύπελλο ερασιτεχνών Ελλάδος 1η αγωνιστική
Για την 1η αγωνιστική την Τετάρτη 11 Απριλίου θα γίνουν οι αγώνες για τον 1ο, 2ο, 3ο, 4ο και 7ο όμιλο. Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00 (Εκτός Θύελλα Καμαρίου vs Χαλκίδα από 7ο όμιλο).
Στον πρώτο όμιλο στον αγώνα Καλαμπακίου με Δόξα Προσηυνητών διαιτητής ο Τρακαλιάνης Πασχάλης από ΕΠΣ Σερρών.
Παρατηρητής στον αγώνα της Καβάλας με Θράκη Φερρών ο Σερραίος Ιωαννίδης Χρήστος.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΕΠΣ – Α ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – Β ΒΟΗΘΟΣ ΕΠΣ – ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΕΠΣ

Ιωαννίδης Χρήστος 4ος στο Ηρακλής-ΑΡΗΣ
Ιωαννίδης Χρήστος _ ΕΠΣ Σερρών

 1ος Όμιλος.
Καβάλα ΑΟ vs Θράκη Φερών
ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
ΑΕ Καλαμπακίου vs Δόξα Προσκυνητών
ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ – ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
Απόλλων Παραλιμνίου vs Άρης Αβάτου
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
 2ος Όμιλος.
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας vs Δόξα Μαυροβουνίου
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ vs Ερμής Αμυνταίου
ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Αναγέννηση Πλαγιάς vs Εθνικός Κεραμιδίου
ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 3ος Όμιλος.
Θεσπρωτός vs Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου
ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
Τηλυκράτης vs Νέος Αμφίλοχος
ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ – ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Θρίαμβος Σερβιανών vs ΑΟ Φιλέλληνες Πέτα
ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Πυρσός Γρεβενών vs Ηρακλής Πολυκάρπης
ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ – ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ – ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Συνέχεια στο άρθρο ¨ Διαιτητές στο κύπελλο ερασιτεχνών Ελλάδος ¨ έχουμε τον επόμενο όμιλο.
 Διαιτητητές Football League για 20η αγωνιστική-TV4ος Όμιλος.
Οικονόμος Τσαριτσάνης vs ΑΟ Καλαποδίου
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΑΟ Σελλάνων vs Νίκη Βόλου
ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Αστέρας Ιτέας vs Διγενής Νεοχωρίο
ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΔΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ – ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
 7ος Όμιλος.
Θύελλα Καμαρίου vs Χαλκίδα   ( Ώρα 19:30)
ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
Αργοναύτης vs Δάφνη Δαφνώνα
ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
Αιολικός vs Θύελλα Ραφήνας Α.Π.Ο.
ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ
Κλείνουμε το άρθρο ¨ Διαιτητές στο κύπελλο ερασιτεχνών Ελλάδος 1η αγωνιστική ¨ με το πρόγραμμα αγώνων του 5ου, 6ου και 8ου ομίλου που θα γίνουν την Τετάρτη 25 Απριλίου 2018 και ώρα 16:30 είναι:
 5ος Όμιλος.
Παλληξουριακός vs Τσιλιβή ΑΟ
Αστέρας Αμαλιάδας vs Παναρκαδικός
 6ος Όμιλος.
Ηρακλής Ελευσίνας vs Κηφισιά
Αντίμαχος vs ΑΟ Καραβά
 8ος Όμιλος.
Ιεράπετρα vs ΑΟ Παλαιοχώρας
ΑΟ Επισκοπής vs ΠΑΝΟ Μαλίων

Πηγή: ΕΠΟ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός