Διαιτητές Σ/Κ 10-11 Φεβρουαρίου ΕΠΣ Σερρών

Διαιτητές Σ/Κ 10-11 Φεβρουαρίου ΕΠΣ Σερρών
Από τον σύνδεσμο διαιτητών Ν Σερρών ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Οι αγώνες του τοπικού αρχίζουν 15:30 και το διαιτητικό τρίο στον αγώνα του Σιδηροκάστρου είναι από την ΕΠΣ Δράμας.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Επίλεκτη Σερρών – 20η αγωνιστική:
10/02/2018
Γήπεδο Δασοχωρίου: Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΧΑΨΑΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ      0-3    Α/Α
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
11/02/2018
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ( ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ) – ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ (ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ) – ΤΟΡΟΥΝΟΓΛΟΥ (ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ) – ΠΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ανώτερη Σερρών: 19η αγωνιστική:
Α όμιλος:
Όλοι οι αγώνες την Κυριακή 11-2-2018.
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΜΠΑΡΚΑΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΜΠΙΜΠΗ – ΤΣΙΚΟΥ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΒΑΡΚΑΚΗ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Αποτελέσματα ΕΠΣ Σερρών Σάββατο 27-01-2018
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ_ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ

ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΝΤΕΜΑΪ – ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΧΑΡΩΠΟ
ΧΑΨΑΣ – ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ (Φώτο) – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΑΓΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β όμιλος:  (Βαθμολογία)
10/02/2018
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΠΟΣ 2000 – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΠΑΓΩΝΑΣ – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
11/02/2018
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΓΩΝΑΣ – ΣΩΜΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΙΓΡΙΤΑ
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΠΡΩΤΗ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ – ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Και ολοκληρώνετε το άρθρο » Διαιτητές Σ/Κ 10-11 Φεβρουαρίου » με τη δεύτερη κατηγορία.
Β Τοπικό:
Α όμιλος – 16η αγωνιστική: 
10/02/2018
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΜΠΑΝΤΗ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΝΤΕΜΑΪ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
11/02/2018
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΜΠΑΝΤΗ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο Ομόνοια Β: ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ
ΒΑΣΑΚΗΣ  (Φώτο) – ΛΕΟΝΤΗΣ – ΤΑΛΙΟΥ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β όμιλος – 19η αγωνιστική: 
10/02/2018
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΜΠΙΜΠΗ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΜΠΑΡΚΑΣ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Γήπεδο: Ομόνοια Β. : ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ
ΜΑΓΗΣ – ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΔΙΓΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΨΥΧΙΚΟ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
11/02/2018
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΜΠΑΡΜΠΑΣ – ΤΑΤΟΥΔΗΣ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ. – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός