ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές τρίτης αγωνιστικής PlayOff & Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές τρίτης αγωνιστικής PlayOff & Out της SL2 σεζόν 2023-24

Διαιτητές τρίτης αγωνιστικής PlayOff & Play Out της Super League 2 για την αγωνιστική περίοδο 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της τρίτης αγωνιστικής των Play Off και Play Out του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24 (Νότιου ομίλου και Βόρειου ομίλου).

Play Off – 3η αγωνιστική – Τετάρτη 3 Απριλίου 2024

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
15:00. Λάρισα – Λεβαδειακός
ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ | ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ | ΚΟΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΑΕΚ Β΄ – Μακεδονικός
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ | ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ | ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ | ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ | ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Ρεπό: Νίκη Βόλου.

Β Όμιλος (Νότιος)
15:00. Χανιά – Καλλιθέα
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΔΩΔ/ΣΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ | ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΧΑΪΑΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ | ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Καλαμάτα – Ηλιούπολη
ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ | ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΧΑΪΑΣ | ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ | ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Ρεπό: Ιωνικός.

Συνέχεια στους διαιτητές τρίτης αγωνιστικής PlayOff & Out με το γκρουπ του υποβιβασμού.

Play Out – 3η αγωνιστική – Τετάρτη 3 Απριλίου 2024

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Α Όμιλος (Βόρειος)
15:00. Αν. Καρδίτσας – ΠΟΤ Ηρακλής
ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ | ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ | ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ | ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ | ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΠΑΟΚ Β – Κοζάνη
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ | ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ | ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΡΤΑΣ
Καμπανιακός – Αιολικός
ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ | ΤΣΙΟΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ _ ΛΑΡΙΣΑΣ | ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

Β Όμιλος (Νότιος)
15:00. Παναθηναϊκός Β΄ – Γιούχτας
ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ | ΜΑΥΡΟΚΟΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ | ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ | ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ | ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Ολυμπιακός Β΄ – Αιγάλεω
ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ _ ΧΙΟΥ | ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΜΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ | ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ
Διαγόρας – Παναχαϊκή
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ | ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ | ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΘΗΝΩΝ | ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΑΝΑΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ | ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ

Διαιτητές 3ης αγωνιστικής PlayOff  SL 1 (3/4/2024).

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα