ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 21ης & 19ης αγωνιστικής Γ Εθνικής (1ος & 2ος όμιλος)

Διαιτητές 21ης & 19ης αγωνιστικής Γ Εθνικής (1ος & 2ος όμιλος)

Διαιτητές 21ης & 19ης αγωνιστικής Γ Εθνικής 2021-22 (1ος & 2ος όμιλος)

Οι αγώνες του πρώτου και δεύτερου ομίλου θα γίνουν την Κυριακή 27/3/2022, θα αρχίσουν στις 16:00 εκτός του αγώνα του 2ου ομίλου ανάμεσα σε Μακεδονικό με ΟΦ Αγίου Ματθαίου που θα γίνει το Σάββατο 26/3/2022 και θα αρχίσει στις 12:00.

Αναλυτικά οι ορισμοί ανά όμιλο και ημέρα είναι:

21η αγωνιστική – 1ος όμιλος.
Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Euro 2024 Πρόγραμμα, αποτελέσματα, βαθμολογίες (Κλικ στη φώτο)
Πλήρης οδηγός

Κυριακή 27 Μαρτίου 2022 & 16:00.
Ένωση Αλεξανδρούπολης  – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

Αναγέννηση Πλαγιάς – Πανδραμαϊκός
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΓΙΑΝΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ _ ΠΕΛΛΑΣ
Δόξα Δράμας – Απόλλων Παραλιμνίου
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΤΣΙΡΩΝΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΓΚΟΓΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Αγροτικός Αστέρας
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Σαφούρης_Διαιτητές τελικού κυπέλλουΝέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Σοχού
ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ

Συνέχεια στο άρθρο “Διαιτητές 21ης & 19ης αγωνιστικής” με το δεύτερο όμιλο της Γ Εθνικής κατηγορίας.

19η αγωνιστική – 2ος όμιλος.
Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Σάββατο 26 Μαρτίου & 12:00.
Μακεδονικός – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

Κυριακή 27 Μαρτίου & 16:00.
Εδεσσαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΘΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ

Θύελλα Σαρακηνών – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΦΣ Κοζάνη – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ
Α.Ε. Λευκίμμης – ΑΣ Γιαννιτσά
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Κοζάνη ΑΕΠ
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 21ης & 19ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία του 1ου ομίλου ΕΔΩ και του 2ου ομίλου ΕΔΩ.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

UEFA Euro 2024
Αγώνες ημέρας

Βαθμολογίες, όλοι αγώνες.

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα