Advertisements

Διαιτητές 23-24 Μαρτίου 2019 από ΕΠΣ Σερρών

Διαιτητές 23-24 Μαρτίου 2019 από ΕΠΣ Σερρών.
   Από το σύνδεσμο διαιτητών ποδοσφαίρου ανακοινώθηκαν τα ονόματα των διαιτητών, βοηθών και γιατρών αγώνων για τους αγώνες του Σαββάτου 23 και Κυριακής 24 Μαρτίου 2019.
  Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ –  Α’ ΒΟΗΘΟΣ  – Β’ ΒΟΗΘΟΣ  – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
Play Offs & Play Out – 1η αγωνιστική – Επίλεκτη.
Διαιτητές FootbaLeague 22ης αγωνιστικήςΣάββατο 23 Μάρτιος, 2019 16:00
Χείμαρρος V Χρυσό
ΚΡΥΩΝΑΣ  –  ΜΠΑΡΚΑΣ   –  ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ  –  ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Σκοτούσσα V Λιθότοπος
ΣΑΦΟΥΡΗΣ  –  ΣΑΒΒΑΣ  –  ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ   –  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Κυριακή 24 Μάρτιος, 2019 16:00
Κ. Καμήλα V Ανατολή
ΑΝΑΤΟΛΗ   –  ΣΑΦΟΥΡΗΣ   –  ΣΩΜΗΣ   –  ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ  –  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Πανσουλιακός V Λευκώνας
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ  –  ΣΑΒΒΑΣ   –  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  –  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Νεοχώρι Σερρών V Άνω Μητρούσι
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ  –  ΠΑΝΤΕΛΕΡΗΣ   –  ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ  –  ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
Προβατάς V Ν. Σκοπός
ΣΤΟΛΗΣ  –  ΧΟΛΑΝΗΣ  –  ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ   –  ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Play Offs & Play Out – 2η αγωνιστική – Ανώτερη 1ος & 20ς όμιλος.
Σάββατο 23 Μαρτίου 2019 & 16:00
Αμμουδιά V Ροδόπολη
ΦΩΤΙΑΔΗΣ   –  ΜΑΥΡΙΔΗΣ  –  ΧΟΛΑΝΗΣ  –  ΤΑΓΓΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Ροδολίβος V Ν. Ζίχνη
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ   –  ΠΟΥΛΙΟΣ Ι.   –  ΒΟΓΙΑΤΖΗ  –  ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Π.Σ. Σέρρες V Νιγρίτα 2018
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ   –  ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ  –  ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  –  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ
Καπνόφυτο V Άγκιστρο
ΧΑΨΑΣ  –  ΝΤΕΜΑΪ  –  ΤΣΙΚΟΥ  –  ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
Πήγασος V Βαλτοτόπι
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ   –  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.   –  ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ Ε.   –  ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κορμίστα V Μεσσολακιά
ΜΠΑΤΣΙΟΣ   –  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  –  ΣΑΒΒΑΤΗΣ  –  ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
Κυριακή 24 Μαρτίου 2019 & 16:00
Διαιτητές ΕΠΣ Σερρών αγώνων 1-2Άνω Πορόϊα V Μεγαλοχώρι
ΧΑΨΑΣ  –  ΠΑΥΛΙΔΟΥ  –  ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  –  ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ποντισμένο V Ν. Πετρίτσι
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ  –  ΠΑΓΩΝΑΣ  –  ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ   –  ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Άγιο Πνεύμα V Πρώτη
ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ  –  ΒΟΓΙΑΤΖΗ  –  ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ  –  ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
Κερκίνη V Καρπερή
ΜΑΓΗΣ   –  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι.   –  ΜΑΥΡΙΔΗΣ  –  ΜΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ος γύρος –  1η αγωνιστική – Δεύτερη κατηγορία 1ος & 20ς όμιλος.
Σάββατο 23 Μαρτίου & 16:00.
ΠΟΣ 2000 – Ν.ΤΥΡΟΛΟΗ Γήπ. Πεπονιάς
ΓΑΒΡΙΗΛ   –  ΑΧΙΛΛΕΥΣ   –  ΠΕΤΡΙΔΗΣ  –  ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΧΑΡΟΠΟ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α.   –  ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ.   –  ΜΑΡΛΑ   –  ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Κυριακή 24 Μαρτίου & 16:00.
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ   –  ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ   –  ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ   –  ΔΙΓΚΑ ΣΤΕΛΛΑ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ  –  ΝΤΕΜΑΪ  –  ΝΤΟΥΓΙΑΣ   –  ΜΟΣΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
ΠΕΠΟΝΙΑ-ΟΙΝΟΥΣΑ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.  –  ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛ.  –  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   –  ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
Διαιτητές 26-27 ΙανουαρίουΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΨΥΧΙΚΟ
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ   –  ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι.   –  ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ   –  ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΑΡΠΟΥΖΕΛΗΣ   –  ΚΙΟΣΣΕΣ   –  ΠΟΥΛΙΟΣ Ι.   –  ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ-ΒΙΣΑΛΤΙΑΚΟΣ/ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΔΕΝΗΣ  –  ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ  –  ΒΑΣΑΚΗΣ   –  ΜΑΤΕΝΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

     Πηγή για Διαιτητές 23-24 Μαρτίου 2019 από ΕΠΣ Σερρών, ο Σύνδεσμος Διαιτητών ποδοσφαίρου ν. Σερρών.

Advertisements

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός