Διαιτητές 24ης αγωνιστικής Γ Εθνικής 2018-19.
Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο της Γ Εθνικής για τους αγώνες που θα γίνουν για την 24η αγωνιστική.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 16:00.
1ος Όμιλος:
Σάββατο 30 Μαρτίου.
Ορφέας Ξάνθης V Απόλλων Παραλιμνίου
ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
Κυριακή 31 Μαρτίου.
Εθνικός Αλεξανδρούπολης V Ασπίδα Ξάνθης
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
Νέστος Χρυσούπολης V ΠΑΟ Κοσμίου
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΕΡΡΩΝ / ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΕ Καλαμπακίου V ΑΟ Καβάλα
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ / ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ / ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πανσερραϊκός V Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αλέξανδρος Κιλκίς V Κεραυνός Πέρνης
ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αετός Ορφανού V Άρης Αβάτου
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ / ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ / ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
2ος Όμιλος:
Κυριακή 31 Μαρτίου.
Εδεσσαϊκός V Ερμής Αμυνταίου
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Αγροτικός Αστέρας V ΠΟ Τρίγλιας
ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ / ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ / ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΣ Γιαννιτσά V Μακεδονικός
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Ολυμπιακός Κυμίνων V Αλμωπός Αριδαίας
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
Άρης Παλαιοχωρίου V Ελπίς Σκουτάρεως
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ / ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ
Νίκη Αγκαθιάς V ΠΑΟ Κουφαλίων
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ / ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
Μελιτέας Μελίτης V ΑΠΕ Λαγκαδά
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
Πηγή για Διαιτητές 24ης αγωνιστικής Γ Εθνικής η ΚΕΔ-ΕΠΟ.