ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 24ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 24ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 24ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζόν 2023-24

Από την ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της εικοστής τέταρτης αγωνιστικής του πρώτου ομίλου του πρωταθλήματος της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.
Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στις 25 Φεβρουαρίου 2024 & ώρα 15:00.

Θύελλα Σαρακηνών – Άρης Πετεινού 0-3 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

24η Αγωνιστική – Κυριακή 25/2/2024 & 15:00

ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Νέστος Χρυσούπολης
ΓΗΠΕΔΟ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ ΠΑΟΚ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΜΠΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓIΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΚΑΡΑΪΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βαρβάρας
Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ
Πανθρακικός – Δόξα Δράμας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (ΘΡΑΚΗΣ)
ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΠΑΛΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ

Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ)
ΛΑΠΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ
Ορέστης Ορεστιάδας – Καβάλα Α.Ο
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ)
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ

Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Ευκαρπίας
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΑΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΑΟ Χανιώτης – Βέροια.
Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ

Βαθμολογία 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 24ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής” με τα αποτελέσματα της 23ης αγωνιστικής.

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Αναγέννηση Επανομής    0-1
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Πανθρακικός     0-2
Δόξα Δράμας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης     2-0
Άρης Πετεινού – Άρης Αβάτου     1-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας    6-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Θερμαϊκός Θέρμης    0-0
Καβάλα Α.Ο – ΑΟ Χανιώτης    3-1
Νίκη Ευκαρπίας – Βέροια    1-1
Αετός Βαρβάρας – Θύελλα Σαρακηνών   3-0 α/α. 

Τους σκόρερ των παραπάνω αγώνων θα τους βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

Όλα τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00
4η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 13 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα