ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 29ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 29ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής σεζό 2023-24

Διαιτητές 29ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας για τη σεζόν 2023-24

Από την ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της εικοστής ένατης αγωνιστικής του πρώτου ομίλου του πρωταθλήματος της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.
Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στις 31/3/2024 στις 16:00.

Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟΚ Κρηστώνης    0-3 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

29η Αγωνιστική

Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 & ώρα 16:00.

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Απόλλων Παραλιμνίου
ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΒΑΤΟΥ (ΗΜΑΘΙΑΣ)
ΡΙΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΚΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ / ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Καβάλα Α.Ο – Νέστος Χρυσούπολης
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΤΖΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ

Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Πετεινού
Δημοτικό Γήπεδο Ευκαρπίας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
Βέροια – Δόξα Δράμας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΗΜΑΘΙΑΣ)
ΠΑΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΣΙΠΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΕΛΛΑΣ

ΑΟ Χανιώτης – Αετός Βαρβάρας
Δημοτικό γήπεδο Κασσανδρείας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
ΤΖΙΚΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας
Δημοτικό Γήπεδο Θέρμης (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ) ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Ορέστης Ορεστιάδας – Αναγέννηση Επανομής
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΕΒΡΟΥ) ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΔΙΟΝΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΣΙΩΝΗ ΜΑΡΙΑ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ
Άρης Αβάτου – Πανθρακικός
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΕΛΩΝΗΣ (ΞΑΝΘΗΣ) ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΕΒΡΟΥ / ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΕΒΡΟΥ / ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ _ ΣΕΡΡΩΝ

Βαθμολογία 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 29ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής” με τα αποτελέσματα της 28ης αγωνιστικής (23 & 24/03/2024).

Θύελλα Σαρακηνών – Ορέστης Ορεστιάδας   0-3 α/α

Σάββατο 23 Μαρτίου 2024
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Βέροια     0-0 

Κυριακή 24 Μαρτίου 2024
Νέστος Χρυσούπολης – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας    2-0
Άρης Πετεινού – Απόλλων Παραλιμνίου    0-0
Δόξα Δράμας – Καβάλα     0-1
Αετός Βαρβάρας – Νίκη Ευκαρπίας    2-2
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης    0-3
Πανθρακικός – Θερμαϊκός Θέρμης    2-2
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Άρης Αβάτου    0-0
Τους σκόρερ των παραπάνω αγώνων θα τους βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

Όλα τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00
4η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 13 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα