ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές 30ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Γ Εθνικής σεζόν 2023-24

Διαιτητές 30ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Γ Εθνικής σεζόν 2023-24

Διαιτητές 30ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής κατηγορίας για τη σεζόν 2023-24

Από την ΚΕΔ της ΕΠΟ ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της τριακοστής αγωνιστικής του πρώτου ομίλου του πρωταθλήματος της τρίτης Εθνικής κατηγορίας.
Όλα τα παιχνίδια θα γίνουν στις 7/4/2024 και ώρα 16:00.

Πανθρακικός – Θύελλα Σαρακηνών   3-0 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

30η Αγωνιστική – Κυριακή 07 Απριλίου 2024 – 16:00

Καβάλα Α.Ο – Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΑΝΘΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΚΤΙΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ-ΟΜΕΡ _ ΞΑΝΘΗΣ ΜΕΡΚΕΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Απόλλων Παραλιμνίου – Νίκη Ευκαρπίας
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΣΕΡΡΩΝ (ΣΕΡΡΩΝ)
ΧΡΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΠΟΥΜΑΡΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ

Νέστος Χρυσούπολης – Βέροια
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ _ ΔΡΑΜΑΣ ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Άρης Πετεινού – ΑΟ Χανιώτης
ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΗ ΠΕΤΕΙΝΟΥ (ΞΑΝΘΗΣ)
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΕΒΡΟΥ

Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης
ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΔΟΞΑΣ (ΔΡΑΜΑΣ)
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ _ ΞΑΝΘΗΣ ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ ΤΟΣΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ
Αετός Βαρβάρας – Ορέστης Ορεστιάδας
Δημοτικό γήπεδο Βαρβάρας (ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΛΙΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Άρης Αβάτου
Δημοτικό Γήπεδο Νέας Μηχανιώνας (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΙΧΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΟΠΑΛΣΑΒΒΑΣ ΜΩΥΣΗΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΚ Κρηστώνης
Δημοτικό Γήπεδο Επανομής “Ν.Σαράφης” (ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΕΡΓΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ _ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ

Βαθμολογία 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές 30ης αγωνιστικής 1ου ομίλου της Γ Εθνικής” με τα αποτελέσματα της 29ης αγωνιστικής.

Κυριακή 31 Μαρτίου 2024

Μ. Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – Απόλλων Παραλιμνίου    0-1
Καβάλα Α.Ο – Νέστος Χρυσούπολης    1-0
Νίκη Ευκαρπίας – Άρης Πετεινού    5-0
Βέροια – Δόξα Δράμας    1-1
ΑΟ Χανιώτης – Αετός Βαρβάρας    3-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας     1-0
Ορέστης Ορεστιάδας – Αναγέννηση Επανομής    5-0
Άρης Αβάτου – Πανθρακικός     0-3
Θύελλα Σαρακηνών – ΠΑΟΚ Κρηστώνης    0-3 α/α
Τους σκόρερ των παραπάνω αγώνων θα τους βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

Όλα τα αποτελέσματα και το υπόλοιπο πρόγραμμα του 1ου ομίλου της Γ Εθνικής ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα