Διαιτητές 8 Μαρτίου 2020 Γ Εθνικής σεζόν 2019-20

Διαιτητές 8 Μαρτίου 2020 Γ Εθνικής 2019-20

 Παρακάτω θα βρείτε τους ορισμούς για τον πρώτο και δεύτερο όμιλο όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ.
Όλοι οι αγώνες αρχίζουν στις 15:00, θα γίνουν την Κυριακή 8 Μαρτίου εκτός του αγώνα του Αετού Ορφανού με το Παραλίμνιο που θα γίνει το Σάββατο 7 Μαρτίου 2020.

23η Αγωνιστική – 1ος Όμιλος.
Σάββατο 07 Μαρτίου.
15:00. Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΔΡΑΜΑΣ

Κυριακή 08 Μαρτίου.
15:00. Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΔΕΔΟΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΕΒΡΟΥ
Κιλκισιακός ΑΟ – Δόξα Κ. Καμήλας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΣΗΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ
Κεραυνός Πέρνης – Ηρακλής Νέου Ζυγού
ΣΙΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

Συνέχεια στους διαιτητές 8 Μαρτίου 2020 Γ Εθνικής 2019-20 με το δεύτερο όμιλο.

27η Αγωνιστική – 2ος Όμιλος.
Κυριακή 08 Μαρτίου.
ΑΟ Σειρήνα – Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-3 Α/Α
Αλμωπός Αριδαίας – Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 Α/Α
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΚΕΛΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας – Αστραπή Μεσοποταμίας
ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΑΔΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ \ ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ _ ΣΕΡΡΩΝ
ΠΑΣ Φλώρινα – Νίκη Αγκαθιάς
ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ \ ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΚΟΖΑΝΗΣ \ ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ \ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ _ ΠΕΛΛΑΣ
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας – Εδεσσαϊκός
ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΜΠΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΣ Γιαννιτσά – Θερμαϊκός Θέρμης
ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ \ ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ \ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ \ ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

  Τη βαθμολογία του πρώτου ομίλου θα τη βρείτε ΕΔΩ και του δεύτερου ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός