ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές SL2 19ης και 23ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 19ης και 23ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 19ης και 23ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της δέκατης ένατης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου και της εικοστής τρίτης αγωνιστικής του Βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.

Α Όμιλος (Βόρειος) – 23η αγωνιστική

Ρεπό έχει η ομάδα: Λάρισα.
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β   0-3 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024
14:00. ΦΣ Κοζάνη – ΑΕΚ Β
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ \ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ \ ΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ \ ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

15:00. ΠΟΤ Ηρακλής – Καμπανιακός
ΣΥΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ _ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ \ ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ \ ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αιολικός – Απόλλων Πόντου
ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΙΣΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ _ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ

Λεβαδειακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ _ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ \ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Μακεδονικός – Νίκη Βόλου
ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ _ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ \ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ

Συνέχεια στους διαιτητές SL2 19ης και 23ης αγωνιστικής με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.

Β Όμιλος (Νότιος) – 19η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024
15:00. Παναχαϊκή – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ \ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΓΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ \ ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΗΛΕΙΑΣ \ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ _ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ

Αποτελέσματα εμβόλιμης Βόρειου ομίλου SL2 (14/2/2024).

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024
14:00. Ηλιούπολη – Παναθηναϊκός Β
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ \ ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ \ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ

15:00. Χανιά – Γιούχτας Αρχανών
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ \ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ \ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ \ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ \ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
Καλλιθέα – Ιωνικός Νίκαιας
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΡΑΦΑΗΛ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ \ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΓΡΕΒΕΝΩΝ \ ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ \ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ

Διαγόρας Ρόδου – Καλαμάτα Π.Σ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ \ ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΑΝΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

Διαιτητές 23ης αγωνιστικής 1ου ομίλου Γ Εθνικής (11/2/2024).

Δευτέρα 19 Φεβρουαρίου 2024
16:00. Ολυμπιακός Β – Αιγάλεω Α.Ο
ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ \ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ \ ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ \ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές SL2 19ης και 23ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων (ΕΔΩ). 

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00
4η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 13 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα