ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές SL2 21ης και 25ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 21ης και 25ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 21ης και 25ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της εικοστής πρώτης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου και της εικοστής πέμπτης αγωνιστικής του Βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.

Όλα τα παιχνίδια του δεύτερου ομίλου θα γίνουν την Κυριακή 3/3/2024 με ώρα έναρξης 14:00 και του πρώτου ομίλου τη Δευτέρα 4/3/2024 και θα αρχίσουν στις 15:00.

Α Όμιλος (Βόρειος) – 25η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Δευτέρα 04 Μαρτίου 2024 & 15:00

ΦΣ Κοζάνη – ΠΟΤ Ηρακλής
Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ / ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
Αιολικός – ΑΕΚ Β
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΦΩΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ _ ΧΙΟΥ / ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ

Λεβαδειακός – ΠΑΟΚ Β
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΤΣΙOΦΛΙΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ _ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Νίκη Βόλου – Λάρισα
Γήπεδο: ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ / ΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΡΤΑΣ

Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ _ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ / ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Μακεδονικός – Καμπανιακός
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΣΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ

Συνέχεια στους διαιτητές SL2 21ης και 25ης αγωνιστικής με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.

Β Όμιλος (Νότιος) – 21η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Κυριακή 03 Μαρτίου 2024 & 14:00

Καλλιθέα – Διαγόρας Ρόδου
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ “ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ / ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΑΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΙΣΑΚΟΒΙΔΗΣ ΡΟΥΣΛΑΝ _ ΛΑΚΩΝΙΑΣ / ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ _ ΑΘΗΝΩΝ
Χανιά – Ολυμπιακός Β
Γήπεδο: ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Παναχαϊκή – Καλαμάτα Π.Σ
Γήπεδο: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗΣ – ΑΓΥΙΑ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ / ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ / ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΧΙΟΥ
Ιωνικός Νίκαιας – Γιούχτας Αρχανών
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΤΙΚΟΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Τηλυκράτης Λευκάδας – Παναθηναϊκός Β
Γήπεδο: Προς επιβεβαίωση
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΝΙΩΝ / ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ _ ΧΑΝΙΩΝ / ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Αιγάλεω Α.Ο – Ηλιούπολη
Γήπεδο: Προς επιβεβαίωση
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / “ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ” _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΚΟΚΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές SL2 21ης και 25ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων (ΕΔΩ). 

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα