ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές SL2 22ης και 26ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 22ης και 26ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 22ης και 26ης αγωνιστικής για τη σεζόν 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της εικοστής δεύτερης αγωνιστικής του Νότιου ομίλου και της εικοστής έκτης αγωνιστικής του Βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.
Όλα τα παιχνίδια του δεύτερου ομίλου θα γίνουν την Κυριακή 10/3/2024 με ώρα έναρξης 14:00 και του πρώτου ομίλου τη Δευτέρα 11/3/2024 και θα αρχίσουν στις 15:00.

Α Όμιλος (Βόρειος) – 26η αγωνιστική

Ρεπό έχει η ομάδα: Κοζάνη.
Αλμωπός Αριδαίας – Λεβαδειακός   0-3 α/α.

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Δευτέρα 11 Μαρτίου 2024 & 15:00

ΠΟΤ Ηρακλής – Αιολικός
Ο αγώνας θα γίνει στο Δημοτικό Στάδιο Αριδαίας χωρίς θεατές.
ΑΡΓΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΤΕΡΕΤΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΚ Β – Μακεδονικός
Γήπεδο: ΣΕΡΑΦΙΔΕΙΟ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ
Καμπανιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Γήπεδο: ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ / ΖΗΔΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ / ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΗΠΕΙΡΟΥ / ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ / ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ
ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ / ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ _ ΗΜΑΘΙΑΣ / ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΠΕΛΛΑΣ
Απόλλων Πόντου – Λάρισα
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΚΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ _ ΞΑΝΘΗΣ / ΤΖΙΩΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ / ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ / ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ

Playoff SuperLeague 1 διαιτητές 1ης αγωνιστικής.

Συνέχεια στους διαιτητές SL2 22ης και 26ης αγωνιστικής με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.

Β Όμιλος (Νότιος) – 22η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Κυριακή 10 Μαρτίου 2024 & 14:00

Ολυμπιακός Β – Παναχαϊκή
Γήπεδο: Π.Κ. ΡΕΝΤΗ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ / ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΖΑΝΝΕΤΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας Ρόδου
Γήπεδο: ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΕΥΒΟΙΑΣ / ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ / ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΠΕΙΡΑΙΑ / ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

Χανιά – Ηλιούπολη
Γήπεδο: ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΚΑΒΑΛΑΣ / ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ / ΠΑΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ / ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΑΘΗΝΩΝ

Καλαμάτα Π.Σ – Καλλιθέα
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΜΕΪΝΤΑΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ _ ΑΧΑΪΑΣ / ΣΑΜΟΪΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ / ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ

Γιούχτας Αρχανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
Γήπεδο: ΠΡΟΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ _ ΔΩΔΕΑΚΝΗΣΟΥ / ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ _ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ / ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ _ ΑΘΗΝΩΝ / ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ / ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Αιγάλεω Α.Ο – Ιωνικός Νίκαιας
Γήπεδο: ΠΡΟΣ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ
ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ / ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΒΟΙΩΤΙΑΣ / ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΑΛΕΞΕΑΣ ΗΛΙΑΣ _ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

Διαιτητές 26ης αγων. 1ου ομίλου Γ Εθνικής.

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές SL2 22ης και 26ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων (ΕΔΩ). 

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00
4η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 13 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα