ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΔιαιτητές SL2 7ης και 8ης αγωνιστικής σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 7ης και 8ης αγωνιστικής σεζόν 2023-24

Διαιτητές SL2 7ης και 8ης αγωνιστικής σεζόν 2023-24

Από την ΕΠΟ (ΚΕΔ) ανακοινώθηκαν οι διαιτητές της έβδομης αγωνιστικής του νότιου ομίλου και της όγδοης αγωνιστικής του βόρειου ομίλου του πρωταθλήματος της Super League 2 για τη σεζόν 2023-24.

Α Όμιλος (Βόρειος) – 8η αγωνιστική

Ρεπό έχει η ομάδα: Μακεδονικός.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας   3-0 α/α 

Euro 2024 Πρόγραμμα, αποτελέσματα, βαθμολογίες (Κλικ στη φώτο)
Πλήρης οδηγός

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023 & 15:00
Καμπανιακός – ΦΣ Κοζάνη
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ \ ΔΑΝΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΞΑΝΘΗΣ \ ΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΛΑΡΙΣΑΣ

Λάρισα – ΠΑΟΚ Β
ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΛΕΣΒΟΥ \ ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΜΠΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ \ ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΪΟΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ \ ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ _ ΠΙΕΡΙΑΣ
Απόλλων Πόντου – ΑΕΚ Β
ΤΟΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ _ ΔΡΑΜΑΣ \ ΜΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ _ ΚΑΒΑΛΑΣ \ ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΣΕΡΡΩΝ

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023 & 15:00
Νίκη Βόλου – ΠΟΤ Ηρακλής
ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΚΙΛΚΙΣ \ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ _ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ \ ΤΣΙΚΛΙΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ _ ΠΙΕΡΙΑΣ \ ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ _ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ \ ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Λεβαδειακός – Αιολικός
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ \ ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ _ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ \ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ \ ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ \ ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΑΘΗΝΩΝ

Συνέχεια στους διαιτητές SL2 7ης και 8ης αγωνιστικής με το 2ο όμιλο του πρωταθλήματος.

Διαιτητές Γ Εθνικής 1ος όμιλος (Κυριακή 12/11/2023).

Β Όμιλος (Νότιος) – 7η αγωνιστική

Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Α Βοηθός _ ΕΠΣ \ Β Βοηθός _ ΕΠΣ \ 4ος Διαιτητής _ ΕΠΣ \ Παρατηρητής _ ΕΠΣ

Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2023
14:00. Ολυμπιακός Β – Διαγόρας Ρόδου
ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ \ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΛΑΣΙΘΙΟΥ \ “ΜΑΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ” _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ \ ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

15:00. Καλαμάτα Π.Σ – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΜΗΜΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΜΠΑΛΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ

Κυριακή 12 Νοεμβρίου 2023
14:30. Αιγάλεω Α.Ο – Γιούχτας Αρχανών
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ \ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ _ ΚΟΡΙΝΘΟΥ \ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ _ ΘΡΑΚΗΣ \ ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΗΛΙΑΣ _ ΑΡΚΑΔΙΑΣ \ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ _ ΑΧΑΪΑΣ

15:00. Χανιά – Παναθηναϊκός Β
ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΔΥΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ \ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ _ ΡΕΘΥΜΝΟΥ \ ΑΡΓΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ
Παναχαϊκή – Ιωνικός Νίκαιας
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ _ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Ηλιούπολη – Καλλιθέα
ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ _ ΚΥΚΛΑΔΩΝ \ “ΨΑΡΡΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ” _ ΖΑΚΥΝΘΟΥ \ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ _ ΑΘΗΝΩΝ \ ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ _ ΗΛΕΙΑΣ \ ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ _ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Κλείνει το άρθρο “Διαιτητές SL2 7ης και 8ης αγωνιστικής” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων (ΕΔΩ). 

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα