Η κλήρωση ανώτερης κατηγορίας Σερρών 2017

Σήμερα Πέμπτη 23 Αυγούστου 2017 και μετά της 20:00 στα γήπεδα της Ομόνοιας έγινε η κλήρωση ανώτερης κατηγορίας Σερρών για το κύπελλο ,την επίλεκτη κατηγορία και ανώτερη κατηγορία. Για το Β όμιλο θα γίνει μετά το τέλος για την παράταση δήλωσης για το πρωτάθλημα.

Το πρόγραμμα της επίλεκτης Σερρών για σεζόν 2017-18.  ΕΔΩ

Το πρόγραμμα που προέκυψε από την κλήρωση ανώτερης κατηγορίας Σερρών:

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

  –  1η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΧΑΡΩΠΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΒΑΛΤΕΡΟ
  –  2η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΧΑΡΩΠΟ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΒΑΛΤΕΡΟ
  –  3η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΧΑΡΩΠΟ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
  –  4η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΕΡΚΙΝΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΒΑΛΤΕΡΟ
ΧΑΡΩΠΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
  –  5η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΧΑΡΩΠΟ
  –  6η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΒΑΛΤΕΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΧΑΡΩΠΟ
  –  7η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΚΕΡΚΙΝΗ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΧΑΡΩΠΟ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
  –  8η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΧΑΡΩΠΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
  –  9η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΒΑΛΤΕΡΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΑΡΩΠΟ ΚΕΡΚΙΝΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΧΡΙΣΤΟΣ
  –  10η  αγωνιστική    
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΧΑΡΩΠΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
  –  11η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΧΑΡΩΠΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΒΑΛΤΕΡΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΚΕΡΚΙΝΗ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
  –  12η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΧΑΡΩΠΟ ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ
ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ
ΒΑΛΤΕΡΟ ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
  –  13η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ ΧΑΡΩΠΟ
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ ΒΑΛΤΕΡΟ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ ΚΕΡΚΙΝΗ

Σε λίγο και ο δεύτερος όμιλος

Έτοιμος και ο δεύτερος όμιλος όπως προέκυψε από την κλήρωση ανώτερης κατηγορίας Σερρών.

  –  1η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΠΡΩΤΗ
ΠΟΣ 2000 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
  –  2η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΟΡΕΙΝΗ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΠΟΣ 2000
ΠΡΩΤΗ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ
  –  3η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΠΟΣ 2000
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΠΡΩΤΗ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΝΕΟΧΩΡΙ
  –  4η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΟΡΕΙΝΗ
ΠΟΣ 2000 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΡΩΤΗ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΟΧΩΡΙ
  –  5η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΠΟΣ 2000
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΠΡΩΤΗ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  –  6η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΟΡΕΙΝΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΟΣ 2000 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΠΡΩΤΗ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
  –  7η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΟΣ 2000
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΡΩΤΗ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  –  8η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΟΡΕΙΝΗ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΠΟΣ 2000 ΠΡΩΤΗ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
  –  9η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΠΡΩΤΗ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΠΟΣ 2000 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  –  10η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΟΡΕΙΝΗ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΠΡΩΤΗ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΠΟΣ 2000
  –  11η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ
ΠΡΩΤΗ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΟΣ 2000 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  –  12η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΟΡΕΙΝΗ
ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΡΩΤΗ
ΝΕΟΧΩΡΙ ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΣ 2000
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  –  13η  αγωνιστική    
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΟΡΕΙΝΗ ΠΡΩΤΗ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΠΟΣ 2000 ΝΕΟΧΩΡΙ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: