Κύπελλο Ελλάδος 2018–19

Κύπελλο Ελλάδος 2018–19
  Πρόγραμμα και αποτελέσματα από το Κύπελλο Ελλάδος 2018–19 .
 Σε εισαγωγικά (-) αποτέλεσμα 1ου ημιχρόνου, κ.δ – (κανονική διάρκεια), Παρ. – (παράταση), Πέν. – (πέναλτι).
      Δ Φάση: (Φάση ομίλων)

Βαθμολογία 1ος όμιλος 2ος όμιλος 3ος όμιλος 4ος όμιλος
ΠΑΣ Γιάννινα   6
Ατρόμητος Αθηνών   3
Ηρακλής   3
Θύελλα Καμαρίου   0
ΑΕΚ   6
Βόλος   4
Λαμία   1
Απόλλων Λάρισας   0
Κισσαμικός   4
Παναθηναϊκός   3
Παναιτωλικός   1
Ιεράπετρα   0
ΑΡΗΣ   4
ΠΑΟΚ   4
Εργοτέλης   1
Αήττητος Σπάτων   1
25/9 – 21:30, Ατρόμητος Αθηνών -Γιάννινα   (0-2)  1-2
3/10 – 16:30, Θύελλα Καμαρίου – Ηρακλής   (0-0)  0-3
12/10 – 18:00,  ΑΕΚ – Λαμία   (0-0)  2-1
25/9 – 16:30, Βόλος – Απόλλων Λάρισας   (1-0)  5-1
2/10- 17:30 Παναιτωλικός – ΠΑΟ   (0-0)  0-1
25/9 – 16:30, Ιεράπετρα – Κισσαμικός   (0-0)  0-2
26/9 – 19:00,  ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ   (1-1)  1-1
26/9 – 16:30, Αήττητος Σπάτων – Εργοτέλης     (0-1)  1-1
31/10 – 17:15, Ηρακλής Ατρόμητος – Αθηνών (0-1) 1-6
1/11 – 19:30, Γιάννινα- Θύελλα Καμαρίου (3-0)  5-0
31/10 – 15:00, Απόλλων Λάρισας – ΑΕΚ  (0-2)  0-4
30/10 – 19:30, Λαμία – Βόλος  (1-1)  1-1
31/10 – 15:00, Κισσαμικός – Παναιτωλικός    0-0
5/12 – 16:00, Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα
14/11 – 15:00, Εργοτέλης – ΠΑΟΚ (0-1) 1-2
31/10 – 17:15, ΑΡΗΣ – Αήττητος Σπάτων(0-0) 2-1
Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα   Θύελλα Καμαρίου – Ατρόμητος  Απόλλων Λάρισας – Λαμία
Βόλος – ΑΕΚ
Κισσαμικός – Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα – Παναιτωλικός
Εργοτέλης – ΑΡΗΣ
Αήττητος Σπάτων – ΠΑΟΚ
Βαθμολογια 5ος όμιλος 6ος όμιλος 7ος όμιλος 8ος όμιλος
Ολυμπιακός   6
Λεβαδιακός   3
Παναχαϊκή   3
Άρης Αβάτου   0
Αστέρας Τρίπολης   6
Απόλλων Σμύρνης   3
Τρίκαλα   1
Απόλλων Παραλιμνίου   1
ΟΦΗ   4
Ξάνθη   4
Κασσιόπη   3
Νίκη Βόλου   0
Πανιώνιος   6
ΑΕ Λάρισας   3
Απόλλων Πόντου   3
Ηρόδοτος   0
27/9 – 21:30, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Λεβαδιακός   (0-0)  1-0
27/9 – 16:30, Άρης Αβάτου – Παναχαϊκή     (0-0)  0-1
25/9 – 19:00, Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης  (0-0)  2-1
25/9 – 16:30, Απόλλων Παραλιμνίου – Τρίκαλα    (1-1)  1-1
26/9 – 16:30, Ξάνθη – ΟΦΗ   (0-0)  0-0
26/9 – 19:00, Νίκη Βόλου – Κασσιόπη   (0-1)  0-1
3/10 – 17:30  Πανιώνιος – ΑΕ Λάρισας    (1-0)  2-0
27/9 – 16:30Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου     (0-0)  0-1
1/11 – 17:15, Παναχαϊκή – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  (0-1)  0-2
30/10 – 17:15, Λεβαδιακός – Άρης Αβάτου  (1-0)   4-0
31/10 – 19:30, Τρίκαλα – Αστέρας Τρίπολης (0-1)  0-1
1/11 – 15:00, Απόλ. Σμύρνης-Παραλίμνιο (1-0)  5-0
1/11 – 15:00, Κασσιόπη – Ξάνθη  (0-0)  0-1
30/10 – 15:00, ΟΦΗ – Νίκη Βόλου  (2-0)  3-0
31/10 – 15:00, Απόλλων Πόντου – Πανιώνιος  (0-2)  0-4
30/10 – 17:15, ΑΕ Λάρισας – Ηρόδοτος  (1-0)  4-1
Παναχαϊκή – Λεβαδιακός
Άρης Αβάτου -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης
Παραλίμνιο-Αστέρας Τρίπολης
Κασσιόπη – ΟΦΗ
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Λάρισας
Ηρόδοτος – Πανιώνιος

 

 

 

 

 

Γ Φάση για Κύπελλο Ελλάδος 2018–19:
Σάββατο 15/09/2018.
16:00.
ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ Π.Α.Σ. – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (1-2), κ.δ 1–3.
16:30.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ (0-1), κ.δ 0–2.
Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2018

11:00.   ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ VS ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.       (1-0), κ.δ 1–0.
16:30.  ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ VS ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ    (1-1), κ.δ 1–5, 
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 VS ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑÏΚΗ ΓΕ 1961    (0-1), κ.δ 0–2, 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ VS ΠΑΕ ΚΑΡΑÏΣΚΑΚΗΣ    (1-0), κ.δ 1–0,
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. VS ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.    (0-0), κ.δ 0–0, Παρ. 0–0, Πέν. 5–4.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ VS ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.    (1-2), κ.δ 3–7,
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. VS ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.    (0-1), κ.δ 2–3,
ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ VS ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.   (0-1), κ.δ 0–1,
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2014 Α.Ο.Ν. VS ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ    (0-3), κ.δ 0–5,
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ VS ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ   (0-2), κ.δ 2–3,
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. VS ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88    (0-1), κ.δ 0–3,
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. VS ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908    (0-0), κ.δ 0–0, Παρ. 1–1, Πέν. 9–10.
18:30.  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ VS ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.    (0-0), κ.δ 1–0, 
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. VS ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.    (1-0), κ.δ 1–1, Παρ. 0–0, Πέν. 5–4.

Β Φάση:
Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 
17:00.   Αναγέννηση Πλαγιάς vs Θεσπρωτός (0-1), κ.δ 0-5
Ερμής Αμυνταίου vs Οικονόμος Τσαριτσάνης (1-0), κ.δ 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας vs ΑΣ Γιαννιτσά (0-0), κ.δ 0-1
Κυριακή 09 Σεπτεμβρίου 2018
16:30.  ΑΟ Επισκοπής vs Παλληξουριακός (1-0), κ.δ 4-0
Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018
16:30.  Αντίμαχος vs Αιολικός      (1-1), κ.δ 3–1.

Α Φάση:
Κυριακή 26 Αυγούστου 2018:
14:30. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Α.Σ. VS ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε. (1-0), κ.δ 2-0.
15:30. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. VS ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Α.Ε. (1-0), κ.δ 1-0.
16:00. ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο. VS ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. (0-1), κ.δ 0-1.
16:30. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Α.Ε. VS ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Π.Ο. (2-0), κ.δ 7-1.
17:00. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. VS ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ Γ.Σ. (2-0), κ.δ 4-0.
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. VS ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Σ. (0-0), κ.δ 1-0.
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ VS ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. κ.δ 2-1.
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ Α.Π.Σ. VS ΚΑΡΔΙΑΣ Α.Ο. (0-0), κ.δ 0-0, Παρ 0-0, Πέν 4-5.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Π.Ο. VS ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (1-0), κ.δ 2-2, Παρ 2-0.
ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο. VS ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. (0-0), κ.δ 0-1.
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ Α.Ο. ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ VS ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. (1-0), κ.δ 1-0.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ Π.Σ. VS ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (1-1), κ.δ 1-1, Παρ 0-0, Πέν 2-4.
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2014 Α.Ο.Ν. VS ΣΕΛΛΑΝΩΝ Α.Ο. (1-0), κ.δ 2-1.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Α.Σ. VS ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ Α.Σ. (0-0), κ.δ 0-1.
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 Α.Σ. VS Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Π.Σ. (0-1), κ.δ 1-1, Παρ 1-1, Πέν 5-4.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π.Α.Ο. VS ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο.Φ.  κ.δ 2-3.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. VS ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Α.Ο. (1-1), κ.δ 3-1.
18:00. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ Α.Σ. VS ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ Α.Π.Ο. (2-0), κ.δ 3-1.
Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου 2018
16:30. Διαγόρας Βραχνέικων – Αιολικός κ.δ 2-2, Παρ. 0-0 και Πέν. 4-5
17:00. ΠΑΣ Κιθαιρώνας – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού 4-0

 

 

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.