Κύπελλο Ελλάδος 2018–19

Κύπελλο Ελλάδος 2018–19
  Πρόγραμμα και αποτελέσματα από το Κύπελλο Ελλάδος 2018–19 .
 Σε εισαγωγικά (-) απότέλεσμα 1ου ημιχρόνου, κ.δ – (κανονική διάρκεια), Παρ. – (παράταση), Πέν. – (πέναλτι).
      Δ Φάση: (Φάση ομίλων)

Βαθμολογία 1ος όμιλος 2ος όμιλος 3ος όμιλος 4ος όμιλος
1 Ηρακλής
2 Ατρόμητος Αθηνών
3 ΠΑΣ Γιάννινα
4 Θύελλα Καμαρίου
ΑΕΚ
Λαμία
Απόλλων Λάρισας
Βόλος
Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός
Κισσαμικός
Ιεράπετρα
ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ
Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων
1η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
Ατρόμητος Αθηνών -Γιάννινα
Θύελλα Καμαρίου – Ηρακλής
ΑΕΚ – Λαμία
Βόλος – Απόλλων Λάρισας
Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα – Κισσαμικός
ΠΑΟΚ – ΑΡΗΣ
Αήττητος Σπάτων – Εργοτέλης
2η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
Ηρακλής Ατρόμητος – Αθηνών
Γιάννινα- Θύελλα Καμαρίου
Απόλλων Λάρισας ΑΕΚ
Λαμία Βόλος
Κισσαμικός – Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός – Ιεράπετρα
Εργοτέλης – ΠΑΟΚ
ΑΡΗΣ – Αήττητος Σπάτων
3η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
Ηρακλής – ΠΑΣ Γιάννινα   Θύελλα Καμαρίου – Ατρόμητος  Απόλλων Λάρισας Λαμία
Βόλος ΑΕΚ
Κισσαμικός – Παναθηναϊκός
Ιεράπετρα – Παναιτωλικός
Εργοτέλης – ΑΡΗΣ
Αήττητος Σπάτων – ΠΑΟΚ
Βαθμολογια 5ος όμιλος 6ος όμιλος 7ος όμιλος 8ος όμιλος
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Λεβαδιακός
Παναχαϊκή
Άρης Αβάτου
Αστέρας Τρίπολης
Απόλλων Σμύρνης
Τρίκαλα
Απόλλων Παραλιμνίου
Ξάνθη
ΟΦΗ
Κασσιόπη
Νίκη Βόλου
Πανιώνιος
ΑΕ Λάρισας
Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος
1η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Λεβαδιακός
Άρης Αβάτου Παναχαϊκή
Αστέρας – Απόλλων Σμύρνης
Απόλλων Παραλιμνίου – Τρίκαλα
Ξάνθη – ΟΦΗ
Νίκη Βόλου – Κασσιόπη
Πανιώνιος – ΑΕ Λάρισας
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
2η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
Παναχαϊκή ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Λεβαδιακός Άρης Αβάτου
Τρίκαλα – Αστέρας Τρίπολης
Απόλ. Σμύρνης-Παραλίμνιο
Κασσιόπη – Ξάνθη
ΟΦΗ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πανιώνιος
ΑΕ Λάρισας – Ηρόδοτος
3η Αγων 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00 00-00-2018 & 00:00
Παναχαϊκή Λεβαδιακός
Άρης Αβάτου ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Τρίκαλα – Απόλλων Σμύρνης
Παραλίμνιο-Αστέρας Τρίπολης
Κασσιόπη – ΟΦΗ
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Λάρισας
Ηρόδοτος – Πανιώνιος

Γ Φάση για Κύπελλο Ελλάδος 2018–19:
Σάββατο 15/09/2018.
16:00.
ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ Π.Α.Σ. – ΗΡΟΔΟΤΟΣ (1-2), κ.δ 1–3.
16:30.
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ (0-1), κ.δ 0–2.
Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2018

11:00.   ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ VS ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.       (1-0), κ.δ 1–0.
16:30.  ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ VS ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ    (1-1), κ.δ 1–5, 
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 VS ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑÏΚΗ ΓΕ 1961    (0-1), κ.δ 0–2, 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ VS ΠΑΕ ΚΑΡΑÏΣΚΑΚΗΣ    (1-0), κ.δ 1–0,
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. VS ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.    (0-0), κ.δ 0–0, Παρ. 0–0, Πέν. 5–4.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ VS ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.    (1-2), κ.δ 3–7,
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. VS ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.    (0-1), κ.δ 2–3,
ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ VS ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.   (0-1), κ.δ 0–1,
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2014 Α.Ο.Ν. VS ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ    (0-3), κ.δ 0–5,
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ VS ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ   (0-2), κ.δ 2–3,
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. VS ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88    (0-1), κ.δ 0–3,
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. VS ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908    (0-0), κ.δ 0–0, Παρ. 1–1, Πέν. 9–10.
18:30.  ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ VS ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.    (0-0), κ.δ 1–0, 
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. VS ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.    (1-0), κ.δ 1–1, Παρ. 0–0, Πέν. 5–4.

Β Φάση:
Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 
17:00.   Αναγέννηση Πλαγιάς vs Θεσπρωτός (0-1), κ.δ 0-5
Ερμής Αμυνταίου vs Οικονόμος Τσαριτσάνης (1-0), κ.δ 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Ημαθίας vs ΑΣ Γιαννιτσά (0-0), κ.δ 0-1
Κυριακή 09 Σεπτεμβρίου 2018
16:30.  ΑΟ Επισκοπής vs Παλληξουριακός (1-0), κ.δ 4-0
Τρίτη 11 Σεπτεμβρίου 2018
16:30.  Αντίμαχος vs Αιολικός      (1-1), κ.δ 3–1.

Α Φάση:
Κυριακή 26 Αυγούστου 2018:
14:30. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ Α.Σ. VS ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε. (1-0), κ.δ 2-0.
15:30. ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. VS ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ Α.Ε. (1-0), κ.δ 1-0.
16:00. ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο. VS ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. (0-1), κ.δ 0-1.
16:30. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Α.Ε. VS ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Π.Ο. (2-0), κ.δ 7-1.
17:00. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. VS ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ Γ.Σ. (2-0), κ.δ 4-0.
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. VS ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Σ. (0-0), κ.δ 1-0.
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ VS ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ Α.Ε. κ.δ 2-1.
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ Α.Π.Σ. VS ΚΑΡΔΙΑΣ Α.Ο. (0-0), κ.δ 0-0, Παρ 0-0, Πέν 4-5.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Π.Ο. VS ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ (1-0), κ.δ 2-2, Παρ 2-0.
ΚΑΒΑΛΑ Α.Ο. VS ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. (0-0), κ.δ 0-1.
ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ Α.Ο. ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ VS ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Ε. (1-0), κ.δ 1-0.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ Π.Σ. VS ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (1-1), κ.δ 1-1, Παρ 0-0, Πέν 2-4.
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2014 Α.Ο.Ν. VS ΣΕΛΛΑΝΩΝ Α.Ο. (1-0), κ.δ 2-1.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Α.Σ. VS ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ Α.Σ. (0-0), κ.δ 0-1.
ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 Α.Σ. VS Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ Π.Σ. (0-1), κ.δ 1-1, Παρ 1-1, Πέν 5-4.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Π.Α.Ο. VS ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο.Φ.  κ.δ 2-3.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. VS ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ Α.Ο. (1-1), κ.δ 3-1.
18:00. ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ Α.Σ. VS ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ Α.Π.Ο. (2-0), κ.δ 3-1.
Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου 2018
16:30. Διαγόρας Βραχνέικων – Αιολικός κ.δ 2-2, Παρ. 0-0 και Πέν. 4-5
17:00. ΠΑΣ Κιθαιρώνας – ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού 4-0

 

 

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

fifteen − 12 =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.