“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως 1-12-2019

Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως και 1-12-2019

Η ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων όλων των πρωταθλημάτων της έως και την Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019.
Μέχρι της 1 Δεκεμβρίου θα έχουμε δύο εμβόλιμες αγωνιστικές.
Την Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019 θα έχουμε για την Α1 κατηγορία και την Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019 θα έχουμε για την Α κατηγορία.

Α1 Κατηγορία – 8η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Α Κατηγορία – 8η αγωνιστική
Κυριακή 3 Νοεμβρίου & 15:00
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
Ρεπό : Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ
Β Κατηγορία – 7η αγωνιστική
Σάββατο 2 Νοεμβρίου & 15:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 3 Νοε . 2019 Ώρα : 11:00
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
Κυριακή 3 Νοεμβρίου & 14:00
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
Κυριακή 3 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

Α1 Κατηγορία – 9η αγωνιστική
Σάββατο 9 Νοεμβρίου & 15:00
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
Α Κατηγορία – 9η αγωνιστική
Κυριακή 10 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Ρεπό : ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Β Κατηγορία – 8η αγωνιστική
Σάββατο 9 Νοεμβρίου & 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου & 11:00
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Κυριακή 10 Νοεμβρίου & 14:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
Κυριακή 10 Νοεμβρίου & 15:00
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ

Α1 Κατηγορία – 10η αγωνιστική (εμβόλιμη)
Τετάρτη 13 Νοε . 2019 Ώρα : 15:00
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ

Α ΕΠΣ Χαλκιδικής 2018-19

 

 

 

 

Α1 Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου & 15:00
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Α Κατηγορία – 10η αγωνιστική
Κυριακή 17 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Ρεπό : Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
Β Κατηγορία – 9η αγωνιστική
Σάββατο 16 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
Κυριακή 17 Νοεμβρίου & 11:00
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Κυριακή 17 Νοεμβρίου & 14:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
Κυριακή 17 Νοεμβρίου & 15:00
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Α1 Κατηγορία – 12η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου & 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ – Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ
Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 – ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ – Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Α Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Κυριακή 24 Νοεμβρίου & 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
Ρεπό : ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
Β Κατηγορία – 10η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου & 15:00
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ – ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου & 11:00
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου & 14:00
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
Κυριακή 24 Νοεμβρίου & 15:00
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ

Συνέχεια στο άρθρο “Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως και 1-12-2019¨με την εμβόλιμη αγωνιστική της Α ερασιτεχνική.
Α Κατηγορία – 12η αγωνιστική
Τετάρτη 27 Νοεμβρίου & 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
Ρεπό : ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ

Α1 Κατηγορία – 13η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου & 15:00
Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ
Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ – Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Α Κατηγορία – 13η αγωνιστική
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου & 15:00
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
Ρεπό : ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
Β Κατηγορία – 11η αγωνιστική
Σάββατο 30 Νοεμβρίου & 15:00
Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου & 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου & 14:00
ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
Κυριακή 1 Δεκεμβρίου & 15:00
ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

Πηγή για τον προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως και 1-12-2019 η τοπική Ένωση ποδοσφαίρου.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός