Advertisements

Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως 27-10-2019

Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως 27-10-2019.

    Η Ένωση ποδοσφαίρου ν. Χαλκιδικής ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων για τα πρωταθλήματα της έως και τις 27 Οκτωβρίου 2019.
  Για τυχών αλλαγές στο πρόγραμμα θα υπάρχουν ανακοινώσεις.

Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 1η Αγωνιστική
  Σάββατο 14 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
3 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
4 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
5 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
6 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 1η Αγωνιστική
  Κυριακή 15 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
6 ΡΕΠΟ :   ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ  
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 2η Αγωνιστική
  Σάββατο 21 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
3 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 2η Αγωνιστική
  Κυριακή 22 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
2 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΣΤΑΝΟΥ
3 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
4 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
5 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
6 ΡΕΠΟ :   ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 1η Αγωνιστική
  Σάββατο 21 Σεπ. 2019 Ώρα : 14:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
  Σάββατο 21 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00  
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
4 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
  Κυριακή 22 Σεπ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  Κυριακή 22 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00  
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΥΚΙΑΣ
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 3η Αγωνιστική
  Σάββατο 28 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΣΑΡΤΗΣ
2 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
4 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΟΛΥΝΘΟΥ
5 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΒΑΡΒΑΡΑΣ
6 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 3η Αγωνιστική
  Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
3 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
4 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
5 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΡΕΠΟ :   ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 2η Αγωνιστική
  Σάββατο 28 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00  
1 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
3 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
  Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 11:00  
4 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 14:00  
6 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
  Κυριακή 29 Σεπ. 2019 Ώρα : 17:00  
7 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΚΙΑΣ
8 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
9 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΒΑΒΔΟΥ
  ΡΕΠΟ :   ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ.-  
     
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 4η Αγωνιστική
  Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
2 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
3 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΑΦΥΤΟΥ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 4η Αγωνιστική
  Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
2 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
3 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΝΙΚΗΤΗΣ
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑΝΟΥ
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
6 ΡΕΠΟ :   ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 3η Αγωνιστική
  Σάββατο 5 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
3 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
  Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
5 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00  
6 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
  Κυριακή 6 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
8 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
9 Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
  ΡΕΠΟ :   Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ.-  
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 5η Αγωνιστική
  Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
3 ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
4 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
5 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΑΦΥΤΟΥ
6 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 5η Αγωνιστική
  Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
3 ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ 2
4 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
5 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
6 ΡΕΠΟ :   ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 4η Αγωνιστική
  Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00  
1 ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ
  Σάββατο 12 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
2 ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
4 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
5 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
  Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
6 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΑΛΥΒΩΝ
7 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΒΑΒΔΟΥ
  Κυριακή 13 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
8 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ.-  
         
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 6η Αγωνιστική
  Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΟΛΥΝΘΟΥ
2 ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ
3 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
4 ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ
5 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΚΡΗΝΗΣ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 6η Αγωνιστική
  Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΑΡΝΑΙΑΣ
2 Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
3 ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ
4 ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
5 ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΝΙΚΗΤΗΣ
6 ΡΕΠΟ :   ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 5η Αγωνιστική
  Σάββατο 19 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
2 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
3 Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ
  Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
4 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ   ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  Κυριακή 20 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
7 ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
8 ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΥΚΙΑΣ
9 ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
  Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ Ν. ΣΥΛΛΑΤΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016.-  
Κλείνει ο Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως 27-10-2019 με τους αγώνες 26 & 27 /10/2019.
Α΄1 Ερασιτεχνική “ΣΚΥΡΟΔΕΜΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε. – ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΣΙΘΩΝΙΑΣ Α.Ε.” – 7η Αγωνιστική
  Σάββατο 26 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00 Γήπεδο :
1 Α.Ο. ΣΑΡΤΗΣ ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΣΑΡΤΗΣ
2 ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
3 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΦΥΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΦΥΤΟΥ
4 ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005 Α.Ο. ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 Π.Ο. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΤΑ Μ.Κ. ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
6 ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΚΡΗΝΗΣ
Α΄ Ερασιτεχνική “γαιογνώση” – 7η Αγωνιστική
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 15:00 Γήπεδο :
1 ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
2 ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ Ν. ΜΑΡΜΑΡΑ
3 Π.Α.Ο. ΔΟΥΜΠΙΩΝ Α.Σ. ΚΟΣΜΟΣ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
4 ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ. ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
5 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ ΣΤΑΝΟΥ
6 ΡΕΠΟ :   ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ  
Β΄ Ερασιτεχνική – 6η Αγωνιστική
  Σάββατο 26 Οκτ. 2019 Ώρα : 16:00  
1 Α.Ε.Σ. ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
2 ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΜΑ ΚΑΛΥΒΩΝ
3 ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΓ. ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 11:00  
4 ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ ΣΥΚΙΑΣ
5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ Α.Ο. ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 14:00  
6 ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  Κυριακή 27 Οκτ. 2019 Ώρα : 15:00  
7 Α.Σ. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
8 ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΒΑΒΔΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
9 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
  ΡΕΠΟ :   ΑΡΙΣ/ΛΗΣ ΣΤΑΓ. ΣΤΡ/ΚΗΣ.-  

       Πηγή για το άρθρο “Προγραμματισμός ΕΠΣ Χαλκιδικής έως 27-10-2019” η ΕΠΣ Χαλκιδικής.

Advertisements

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

fourteen − one =

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.