ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα αγώνων έως τον Άγιο Βαλεντίνο της ΕΠΣ Σερρών

Πρόγραμμα αγώνων έως τον Άγιο Βαλεντίνο της ΕΠΣ Σερρών

Πρόγραμμα αγώνων έως τον Άγιο Βαλεντίνο της ΕΠΣ Σερρών (14 Φεβρουαρίου 2024)

Από την τοπική Ένωση Ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκε το ημερολογιακό πρόγραμμα για την πρώτη και δεύτερη κατηγορία έως και 14 Φεβρουαρίου 2024.

Όλα τα παιχνίδια είναι προγραμματισμένα !!! να αρχίσουν στις 15:00 εκτός της τελευταίας αγωνιστικής του πρώτου ομίλου της πρώτης κατηγορίας που θα αρχίσουν στις 15:30.

Α Κατηγορία

1ος όμιλος

Snack Bar - Ψητοπωλείο
 “ο ΤΟΛΗΣ”
Νιγρίτα-Τηλεπαραγγελίες
6989447710 & 2322770770

20η αγωνιστική
Σάββατο 03 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
ΠΑΟΚ Σερρών – Λιθότοπος
Αμμουδιά – Καλά Δένδρα
Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Άνω Πορόια – Ροδόπολη
Μεγαλοχώρι – Χείμαρρος
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ηρακλής Σερρών
Ρεπό: Νέο Πετρίτσι.

21η αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Ροδόπολη – Χείμαρρος
Ηρακλής Σερρών – ΠΑΟΚ Σερρών
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Λιθότοπος – Μεγαλοχώρι
Καλά Δένδρα – Νέο Πετρίτσι
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αμμουδιά
Ρεπό: Άνω Πορόια.

22η αγωνιστική
Τετάρτη 14 Φεβρουαρίου 2024 & 15:30
Χείμαρρος – Λιθότοπος
Άνω Πορόια – Καλά Δένδρα
Μεγαλοχώρι – Ηρακλής Σερρών
Νέο Πετρίτσι – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Σερρών – Αμμουδιά
Ρεπό: Ροδόπολη.

2ος όμιλος

Εξ αναβολής
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00 – 13η αγωνιστική
Θύελλα Σερρών – Μεσολακκιά
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00 – 14η αγωνιστική
Νέα Ζίχνη – Νιγρίτα 2018

18η αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Παλαιοκώμη – Μεσολακκιά
Νιγρίτα 2018 – Νεοχώρι Σερρών
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Νέα Ζίχνη – Άνω Μητρούσι
Θύελλα Σερρών – Εμμανουήλ Παππάς
Ελπίς Σκουτάρεως – Χρυσό

Συνέχεια στο άρθρο “Πρόγραμμα αγώνων έως τον Άγιο Βαλεντίνο” με τη:

Β Κατηγορία

Πρώτος όμιλος

15η Αγωνιστική
Σάββατο 03 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Κερκίνη – Ποντισμένο  0-3 Άνευ Αγώνος
Κάτω Μητρούσι – ΠΑΟΚ Σερρών Β  Αποχώρησαν
Σέρρες 1800 (Ανατολή) – Προβατάς
Πήγασος – Καπνόφυτο Γήπεδο: Σιδηροκάστρου
Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Πανσερραϊκή – Άγκιστρο
Λευκώνας – Βυρώνεια
Ηράκλεια – Ελαιώνας

16η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Προβατάς – Κάτω Μητρούσι  3-0 Άνευ Αγώνος
ΠΑΟΚ Σερρών Β – Κερκίνη Αποχώρησαν
Άγκιστρο – Σέρρες 1800 (Ανατολή)
Ελαιώνας – Λευκώνας
Πήγασος – Πανσερραϊκή
Καπνόφυτο – Ηράκλεια
Βυρώνεια – Ποντισμένο

Δεύτερος όμιλος

​Καφέ Ουζερί
"Ο Λεωνίδας"
Νιγρίτα - Σερρών
6977453413 - 2322023744

15η Αγωνιστική
Σάββατο 03 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Άγιο Πνεύμα – Ιωνικός Σερρών  3-0 Άνευ Αγώνος
Πανσουλιακός – Πρώτη
Ροδολίβος – Νέα Μπάφρα
Δραβίσκος – Νιγρίτα 2018 Β
Χρυσό Β – Ψυχικό
Κυριακή 04 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
ΠΟΣ 2000 – Νέος Σκοπός
Σέρρες 85 – Βαλτοτόπι

16η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Ιωνικός Σερρών – Δραβίσκος   0-3 Άνευ Αγώνος
Ροδολίβος – Πανσουλιακός
Νέα Μπάφρα – Χρυσό Β
Κυριακή 11 Φεβρουαρίου 2024 & 15:00
Πρώτη – Άγιο Πνεύμα
Ψυχικό – Σέρρες 85
Βαλτοτόπι – Νέος Σκοπός
Νιγρίτα 2018 Β – ΠΟΣ 2000

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα αγώνων έως τον Άγιο Βαλεντίνο” με τις βαθμολογίες των δύο κατηγοριών της τοπικής Ένωσης ποδοσφαίρου που θα βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30
25η Αγωνιστική
Τετάρτη 28 Φεβρουαρίου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα