Πρόγραμμα αγώνων Α΄ Χαλκιδικής έως 23η αγωνιστ

Πρόγραμμα αγώνων Α΄ Χαλκιδικής έως 23η αγωνιστική.
   Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα αγώνων της Α Ερασιτεχνικής κατηγορίας “Bayline Ναυαγοσωστική” έως και την Κυριακή 3 Μαρτίου 2019 (έως και 23η αγωνιστική).

  18η Αγωνιστική
 Σάββατο 26 Ιανουαρίου & 15:00
Απόλλων Αρναίας -VS- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Τορωναίος Αφύτου -VS- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΑΟ Χανιώτης -VS- Νίκη Πολυγύρου
 Κυριακή 27 Ιανουαρίου & 15:00
Π.Ο. Μουδανιών -VS- ΑΟ Σάρτης 1982
Διγενής Λακκώματος -VS- Θύελλα Κρήνης
Ελπίς Βραστών -VS- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Άκανθος Ιερισσού -VS- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Ανθεμούς Γαλάτιστας -VS- Όλυνθος Ολύνθου

  19η Αγωνιστική
 Αποτελέσματα 10ης αγωνιστικής FootballΣάββατο 02 Φεβρουαρίου & 15:00
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -VS- Π.Ο. Μουδανιών
Προποντίς Ν. Μαρμαρά -VS- Διγενής Λακκώματος
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -VS- Ελπίς Βραστών
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας -VS- Άκανθος Ιερισσού
 Κυριακή 03 Φεβρουάριος, 2019 15:00
ΑΟ Σάρτης 1982 -VS- Θύελλα Κρήνης
Κυριακή 03 Φεβρουαρίου & 15:00
Νίκη Πολυγύρου -VS- Απόλλων Αρναίας
Ανθεμούς Γαλάτιστας -VS- Τορωναίος Αφύτου
Όλυνθος Ολύνθου -VS- ΑΟ Χανιώτης

  20η Αγωνιστική
 Σάββατο 09 Φεβρουαρίου & 15:00
Θύελλα Κρήνης -VS- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Π.Ο. Μουδανιών -VS- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Άκανθος Ιερισσού -VS- Ανθεμούς Γαλάτιστας
 Κυριακή 10 Φεβρουαρίου & 15:00
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -VS- ΑΟ Σάρτης 1982
Διγενής Λακκώματος -VS- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ελπίς Βραστών -VS- Νίκη Πολυγύρου
Απόλλων Αρναίας -VS- Όλυνθος Ολύνθου
ΑΟ Χανιώτης -VS- Τορωναίος Αφύτου

  21η Αγωνιστική
 Σάββατο 16 Φεβρουαρίου & 15:00
Αποτελέσματα κυριακήςΑΟ Σάρτης 1982 -VS- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας -VS- Θύελλα Κρήνης
Ανθεμούς Γαλάτιστας -VS- Διγενής Λακκώματος
Τορωναίος Αφύτου -VS- Απόλλων Αρναίας
 Κυριακή 17 Φεβρουαρίου & 15:00
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -VS- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Νίκη Πολυγύρου -VS- Π.Ο. Μουδανιών
Όλυνθος Ολύνθου -VS- Ελπίς Βραστών
ΑΟ Χανιώτης -VS- Άκανθος Ιερισσού

  22η Αγωνιστική
 Σάββατο 23 Φεβρουαρίου & 15:00
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -VS- ΑΟ Σάρτης 1982
Προποντίς Ν. Μαρμαρά -VS- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ελπίς Βραστών -VS- Τορωναίος Αφύτου
 Κυριακή 24 Φεβρουαρίου & 15:00
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -VS- Νίκη Πολυγύρου
Θύελλα Κρήνης -VS- Ανθεμούς Γαλάτιστας
Π.Ο. Μουδανιών -VS- Όλυνθος Ολύνθου
Διγενής Λακκώματος -VS- ΑΟ Χανιώτης
Απόλλων Αρναίας -VS- Άκανθος Ιερισσού

  23η Αγωνιστική
 Σάββατο 02 Μαρτίου 16:00
ΑΟ Σάρτης 1982 -VS- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Ανθεμούς Γαλάτιστας -VS- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
ΑΟ Χανιώτης -VS- Θύελλα Κρήνης
Απόλλων Αρναίας -VS- Διγενής Λακκώματος
 Κυριακή 03 Μαρτίου 16:00
Νίκη Πολυγύρου -VS- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Όλυνθος Ολύνθου -VS- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Τορωναίος Αφύτου -VS- Π.Ο. Μουδανιών
Άκανθος Ιερισσού -VS- Ελπίς Βραστών

Πηγή για το άρθρο “Πρόγραμμα αγώνων Α΄ Χαλκιδικής έως 23η αγωνιστική” η ΕΠΣ Χαλκιδικής.

Advertisements

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός

Απάντηση

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.