Πρόγραμμα αγώνων Α1 Μακεδονίας 12 αγωνισ

Πρόγραμμα αγώνων Α1 Μακεδονίας 12 αγωνισ
Σύμφωνα με την ανακοίνωση της ΕΠΣ Μακεδονίας (Τρίτη 14-11-2017 & ώρα 20:21) το πρόγραμμα της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι το παρακάτω:
Σάββατο: 18/11/2017 & 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ -:-
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ -:-
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ -:-
Κυριακή 19/11/2017 & 11:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ -:-
19/11/2017     11:30
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ -:-
19/11/2017    15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ -:-
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ -:-
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ -:-

Αποτελέσματα 11η αγωνιστική Α1 Μακεδονίας 2017-18: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Σάββατο: 11/11/2017 & 15:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ      2 – 2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ      2 – 0
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ      1 – 3
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ     1 – 0
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ       1 – 1
Κυριακή: 12/11/2017 & 15:00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      2 – 1
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ       2 – 0
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ       0 – 1
Αποτελέσματα 10η αγωνιστική Α1 Μακεδονίας 2017-18:
Σάββατο: 04/11/2017 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ      2 – 2
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ      0 – 3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ      1 – 0
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ     2 – 2
Κυριακή: 05/11/2017 & 11:00
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ      1 – 2
Κυριακή: 05/11/2017 & 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ     1 – 2
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      3 – 1
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ     2 – 0

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: