Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22

Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22
Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 21 και 22 Απριλίου 2018.
Α1 ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18 & 29η αγωνιστική.
Όλοι οι αγώνες, της Α1, αρχίζουν στις 17:00 και θα γίνουν το Σάββατο 21 Απριλίου 2018.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Σάββατο 21/4/2018
Α Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 28η αγωνιστική
17.00: Ιάσων Αυγής – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Α Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Β Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Φίλιππος Ελεούσας
Θρίαμβος Παρθενίου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΣ Μενεμένης
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Δόξα Ελπίδας
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Μαγνησιακός
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μαλγάρων
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Μαρτίου
Αποτελέσματα Μακεδονίας 14-4-2018Β Ερασιτεχνική & 5ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Δόξα Δρυμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Αρης Ξηροποτάμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Βρασίδας Βρασνών – Νέστωρ Οσσας
Ηρακλής Μοδίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
ΜΑΣ Στίβου – Ποντιακός Πολυδενδρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ    0-3   Άνευ Αγώνος
Γ Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος – PLAY OFF & 2η αγωνιστική
17.00. Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Συνέχεια του άρθρου ” Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22 ” έχουμε τους αγώνες της Κυριακής.
Κυριακή 22 Απριλίου 2018.
Α Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Εθνικός Μετεώρων – Φοίνικας Πολίχνης
Ιωνικός – ΑΜΣ Νικόπολη
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μακεδονικός Γέφυρας
Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Ρετζικίου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελπίδες Χαλάστρας
Α Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 28η αγωνιστική
12.00. Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Δορκάδας
Αστραπή Μεσαίου – ΑΣ Νεάπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Σταυρού
ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Πανόραμα – Αρης Καβαλαρίου
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ελευθεριακός
Α Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Ελλήσποντος Μαδύτου – Εθνικός Πυλαίας
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Ασκού
Μακεδονικός Λητής – Χελιδόνια
Αστραπή Δενδροποτάμου – Νίκη Ευκαρπίας
Εθνικός Σοχού – Δόξα Ασσήρου
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Α Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 25η αγωνιστική
11.00. Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Νίκη Κερασιάς – ΑΕ Φαλήρου
Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Περαίας
Μελιτέας – Ατρόμητος Τριαδίου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014  3–0   Άνευ Αγώνος
Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ ΜακεδονίαςΒ Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 24η αγωνιστική
12.00. Σταυραετός Ευξεινούπολης – Κισσός Χορτιάτη
Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Συκεών
Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Πυλαίας
13.00. ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Σάντος Πανοράματος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική
15.00. Εθνικός Αστέρας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Ελπίδες Σταυρούπολης – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Β Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Εθνικός Λαγυνών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΠΟ Ξηροκρήνης
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αίολος
ΠΑΟ Καρτερών – Κανονιέρηδες
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Νίκη Ηρακλείου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Β Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 24η αγωνιστική
12.00. Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αστέρας Ραιδεστού
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Αριστοτέλης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Θρίαμβος Ταγαράδων – Πέρα
17.00. Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς
Κλείνουμε το άρθρο ” Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22 ” με τους αγώνες της Γ Ερασιτεχνικής για την Κυριακή.
Γ Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος – PLAY OFF 2η αγωνιστική
12.00. Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου
Γ Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος – PLAY OFF 2η αγωνιστική
14.30. ΑΣ Παπάδες – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Βορράς Αμπελοκήπων – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γ Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος – PLAY OFF 3η αγωνιστική
17.00. Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Καπετάν Αγρας
Κανάρης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Πηγή: ΕΠΣ Μακεδονίας.

Advertisements

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός