ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22

Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22

Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22
Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 21 και 22 Απριλίου 2018.
Α1 ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 2017-18 & 29η αγωνιστική.
Όλοι οι αγώνες, της Α1, αρχίζουν στις 17:00 και θα γίνουν το Σάββατο 21 Απριλίου 2018.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
Σάββατο 21/4/2018
Α Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 28η αγωνιστική
17.00: Ιάσων Αυγής – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Α Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
ΑΕ Κρήνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Β Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Φίλιππος Ελεούσας
Θρίαμβος Παρθενίου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΣ Μενεμένης
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Δόξα Ελπίδας
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Μαγνησιακός
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μαλγάρων
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Μαρτίου
Αποτελέσματα Μακεδονίας 14-4-2018Β Ερασιτεχνική & 5ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Δόξα Δρυμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Αρης Ξηροποτάμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Βρασίδας Βρασνών – Νέστωρ Οσσας
Ηρακλής Μοδίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
ΜΑΣ Στίβου – Ποντιακός Πολυδενδρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ    0-3   Άνευ Αγώνος
Γ Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος – PLAY OFF & 2η αγωνιστική
17.00. Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Συνέχεια του άρθρου ” Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22 ” έχουμε τους αγώνες της Κυριακής.
Κυριακή 22 Απριλίου 2018.
Α Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Εθνικός Μετεώρων – Φοίνικας Πολίχνης
Ιωνικός – ΑΜΣ Νικόπολη
Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μακεδονικός Γέφυρας
Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Ρετζικίου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελπίδες Χαλάστρας
Α Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 28η αγωνιστική
12.00. Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟ Δορκάδας
Αστραπή Μεσαίου – ΑΣ Νεάπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Σταυρού
ΑΕ Φιλύρου – Ελλήσποντος Κριθιάς
Πανόραμα – Αρης Καβαλαρίου
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ελευθεριακός
Α Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος 25η αγωνιστική
17.00. Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Ελλήσποντος Μαδύτου – Εθνικός Πυλαίας
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Ασκού
Μακεδονικός Λητής – Χελιδόνια
Αστραπή Δενδροποτάμου – Νίκη Ευκαρπίας
Εθνικός Σοχού – Δόξα Ασσήρου
Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Α Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 25η αγωνιστική
11.00. Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Νίκη Κερασιάς – ΑΕ Φαλήρου
Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Περαίας
Μελιτέας – Ατρόμητος Τριαδίου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014  3–0   Άνευ Αγώνος
Αποτελέσματα Α1 ΕΠΣ ΜακεδονίαςΒ Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος 24η αγωνιστική
12.00. Σταυραετός Ευξεινούπολης – Κισσός Χορτιάτη
Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Συκεών
Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Πυλαίας
13.00. ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Σάντος Πανοράματος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική
15.00. Εθνικός Αστέρας – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Ελπίδες Σταυρούπολης – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Β Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος 24η αγωνιστική
17.00. Εθνικός Λαγυνών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΠΟ Ξηροκρήνης
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αίολος
ΠΑΟ Καρτερών – Κανονιέρηδες
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Νίκη Ηρακλείου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Β Ερασιτεχνική & 4ος Όμιλος 24η αγωνιστική
12.00. Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αστέρας Ραιδεστού
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Τριλόφου
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Αριστοτέλης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Θρίαμβος Ταγαράδων – Πέρα
17.00. Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς
Κλείνουμε το άρθρο ” Πρόγραμμα αγώνων Μακεδονίας 21 Απριλίου & 22 ” με τους αγώνες της Γ Ερασιτεχνικής για την Κυριακή.
Γ Ερασιτεχνική & 1ος Όμιλος – PLAY OFF 2η αγωνιστική
12.00. Εθνικός Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου
Γ Ερασιτεχνική & 2ος Όμιλος – PLAY OFF 2η αγωνιστική
14.30. ΑΣ Παπάδες – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Βορράς Αμπελοκήπων – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γ Ερασιτεχνική & 3ος Όμιλος – PLAY OFF 3η αγωνιστική
17.00. Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Καπετάν Αγρας
Κανάρης – Χαρίλαος Επαμεινώνδας
Πηγή: ΕΠΣ Μακεδονίας.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα