“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Chinese (Simplified)EnglishFrenchGermanGreekItalianRussian

Πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου Γ Εθνικής 2020-21

Πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου Γ Εθνικής 2020-21

Σήμερα, Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου 2020, έγινε η κλήρωση του πρωταθλήματος της Γ Εθνικής 2020 – 2021 στα γραφεία της ΕΠΟ.
Λόγω κορωνοϊού, πραγματοποιήθηκε χωρίς κοινό και δημοσιογράφους, αλλά μεταδόθηκε απευθείας με live streaming.

Αλλαγή ημερομηνίας έναρξης αγώνων.

Σύμφωνα με την προκήρυξη η ημερομηνία έναρξης του πρωταθλήματος είχε ορισθεί η Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου 2020 αλλά όπως ανέφερε ο πρόεδρος, λόγω προβλημάτων σε Super League 2 και Football League η πρώτη αγωνιστική θα γίνει την Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2020.

Ακόμη, ο πρόεδρος τόνισε ότι γίνονται προσπάθειες οι αγώνες να γίνουν με φιλάθλους.

Μετά τα λάθη της ΕΠΟ και τις τελικές διορθώσεις το πρόγραμμα του 1ου ομίλου διαμορφώθηκε ως εξής:
(Το ημερολογιακό πρόγραμμα του πρώτου ομίλου θα το βρείτε ΕΔΩ).

Πρόγραμμα του 1ου ομίλου:

1η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Σιδηροχωρίου – Α.Ε Διδυμότειχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Ορφανού – Α.Ε Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
2η Αγωνιστική.
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Α.Ε Διδυμότειχου – Αετός Ορφανού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Α.Ε Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
3η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Δόξα Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – Α.Ε Διδυμότειχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ορφέας Ξάνθης – Α.Ε Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού
4η Αγωνιστική.
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Α.Ε Διδυμότειχου – Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού
Α.Ε Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – Α.Ε Διδυμότειχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Α.Ε Ευόσμου
6η Αγωνιστική.
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Αετός Ορφανού – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – Α.Ε Ευόσμου
Α.Ε Διδυμότειχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
7η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Ορφανού
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Σιδηροχωρίου
Α.Ε Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – Α.Ε Διδυμότειχου

Συνέχεια στο πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου Γ Εθνικής 2020-21 με την όγδοη αγωνιστική.

Κύπελλο Ελλάδος 2018–198η Αγωνιστική.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλωνας Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού
Αετός Ορφανού – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – Α.Ε Ευόσμου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Α.Ε Διδυμότειχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός
9η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
Α.Ε Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Ορφανού
Α.Ε Διδυμότειχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
10η Αγωνιστική.
Εθνικός Σοχού – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Α.Ε Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Α.Ε Διδυμότειχου
Αετός Ορφανού – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
11η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
Α.Ε Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε Διδυμότειχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Δόξα Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

12η Αγωνιστική.
Α.Ε Ευόσμου – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – Α.Ε Διδυμότειχου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Σιδηροχωρίου
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
13η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Α.Ε Διδυμότειχου – Α.Ε Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Αετός Ορφανού – Αναγέννηση Θαλασσιάς
14η Αγωνιστική.
Α.Ε Διδυμότειχου – Απόλλωνας Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
Α.Ε Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Σοχού – Δόξα Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Ορφανού
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
15η Αγωνιστική.
Απόλλωνας Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – Α.Ε Διδυμότειχου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Σιδηροχωρίου – Α.Ε Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα αγώνων 1ου ομίλου Γ Εθνικής 2020-21″ με το πρόγραμμα του δεύτερου ομίλου που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός