ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα αγώνων 17-18 Οκτωβρίου Μακεδονίας

Πρόγραμμα αγώνων 17-18 Οκτωβρίου Μακεδονίας

Πρόγραμμα αγώνων 17-18 Οκτωβρίου 2020

Η ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοίνωσε του πρόγραμμα του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 17 & 18 Οκτωβρίου 2020.
Όλοι οι αγώνες είναι για το θεσμό του κυπέλλου.

Αγώνες Σαββάτου 17 Οκτωβρίου 2020.

Κύπελλο “Στ. Ρεπανάς” – Γ Φάση – 1η αγωνιστική.

1ος Όμιλος.
Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 16.00
Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 16.00

2ος Όμιλος.
Ακρίτες Συκεών – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.00

3ος Όμιλος.
ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 16.00

4ος Όμιλος.
ΑΕ Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 16.00

5ος Όμιλος.
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.00

Κύπελλο “Στ. Ρεπανάς” – Β Φάση – 1η αγωνιστική.

6ος Όμιλος.
Ρουβίκωνας – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30

7ος Όμιλος.
Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 16.00

8ος Όμιλος.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.00

9ος Όμιλος.
Κεραυνός Αγ.Παύλου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.00

Συνέχεια στο πρόγραμμα αγώνων 17-18 Οκτωβρίου ΕΠΣ Μακεδονίας με τους αγώνες της Κυριακής 18 Οκτωβρίου 2020.

Κύπελλο “Στ. Ρεπανάς” – Γ Φάση – 1η αγωνιστική.

2ος Όμιλος.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

3ος Όμιλος.
Κεραυνός Κολχικού – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 16.00

4ος Όμιλος.
ΑΕ Φαλήρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.00

5ος Όμιλος.
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 11.30

Κύπελλο “Στ. Ρεπανάς” – Β Φάση – 1η αγωνιστική.

Μακεδονίας_ Κληρώσεις πρωταθλημάτων ΕΠΣ Μακεδονίας_Πρόγραμμα ομίλων Α16ος Όμιλος.
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 11.30
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.00
Δάφνη Ακροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 16.00

7ος Όμιλος.
Δόξα Ελπίδας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 16.00
Δόξα Περιβολακίου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30

8ος Όμιλος.
Εθνικός Αστέρας – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

9ος Όμιλος.
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 16.00
Φοίνικας Τούμπας – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα αγώνων 17-18 Οκτωβρίου ΕΠΣ Μακεδονίας” με τα αποτελέσματα 10 & 11 Οκτωβρίου 2020 από το κύπελλο της παραπάνω Ένωσης.
X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

6η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 27 Απριλίου, 2024 20:00
5η Αγωνιστική Play Out
Κυριακή 21 Απριλίου, 2024 15:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα