ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα - Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup

Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup

Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018
 Γερμανία:
  Προπονητής: Γιόακιμ Λεβ (03-02-1960).
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: NEUER Manuel – FC Bayern München (GER), TRAPP Kevin – Paris Saint-Germain FC (FRA), TER STEGEN Marc- Andre – FC Barcelona (ESP).
Αμυντικοί: BOATENG Jerome – FC Bayern München (GER), HUMMELS Mats – FC Bayern München (GER), HECTOR Jonas – 1. FC Köln (GER), PLATTENHARDT Marvin – Hertha BSC (GER), RUEDIGER Antonio – Chelsea FC (ENG), GINTER Matthias –
VfL Borussia Mönchengladbach (GER), KIMMICH Joshua – FC Bayern München (GER), SUELE Niklas – FC Bayern München (GER).
Μέσοι: KHEDIRA Sami – Juventus FC (ITA), OEZIL Mesut – Arsenal FC (ENG), MUELLER Thomas – FC Bayern München (GER), KROOS Toni – Real Madrid CF (ESP), RUDY Sebastian – FC Bayern München (GER), GUENDOGAN Ilkay – Manchester City FC (ENG), DRAXLER Julian – Paris Saint-Germain FC (FRA), GORETZKA Leon – FC Schalke 04 (GER), BRANDT Julian – Bayer 04 Leverkusen (GER).
Επιθετικοί: GOMEZ Mario – VfB Stuttgart (GER), REUS Marco – Borussia Dortmund (GER), WERNER Timo – RB Leipzig (GER).
 Μεξικό:
  Προπονητής: Χουάν Κάρλος Οσόριο από Κολομβία γεννηθείς 8 Ιουνίου 1961.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: CORONA Jose – Cruz Azul (MEX), TALAVERA Alfredo – Deportivo Toluca FC (MEX), OCHOA Guillermo – Standard Liège (BEL).
Αμυντικοί: MARQUEZ Rafael – CF Atlas (MEX), AYALA Hugo – Tigres UANL (MEX), MORENO Hector – Real Sociedad (ESP), HERRERA Hector – FC Porto (POR), REYES Diego – FC Porto (POR), SALCEDO Carlos – Eintracht Frankfurt (GER), ALVAREZ Edson – Club América (MEX).
Μέσοι: GUARDADO Andres – Real Betis (ESP), LAYUN Miguel – Sevilla FC (ESP), DOS SANTOS Giovani – LA Galaxy (USA), AQUINO Javier – Tigres UANL (MEX), DOS SANTOS Jonathan – LA Galaxy (USA), CORONA Jesus – FC Porto (POR), GALLARDO
Jesus – Pumas UNAM (MEX).
Επιθετικοί: PERALTA Oribe – Club América (MEX), HERNANDEZ Javier – West Ham United FC (ENG), VELA Carlos – Los Angeles FC (USA), FABIAN Marco – Eintracht Frankfurt (GER), JIMENEZ Raul – SL Benfica (POR), LOZANO Hirving – PSV
Eindhoven (NED).
Συνέχεια στο άρθρο ” Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 “.
 Σουηδία:
  Προπονητής: Ο Σουηδός Γιάνε Αντερσον.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: NORDFELDT Kristoffer – Swansea City AFC (WAL), OLSEN Robin – FC Kobenhavn (DEN), JOHNSSON Karl-Johan – EA Guingamp (FRA).
Αμυντικοί: GRANQVIST Andreas – FC Krasnodar (RUS), LUSTIG Mikael – Celtic FC (SCO), OLSSON Martin – Swansea City AFC (WAL), JANSSON Pontus – Leeds United FC (ENG), HELANDER Filip – Bologna FC (ITA), AUGUSTINSSON Ludwig – SV
Werder Bremen (GER), LINDELOF Victor – Manchester United FC (ENG), KRAFTH Emil – Bologna FC (ITA).
Μέσοι: LARSSON Sebastian – Hull City FC (ENG), SVENSSON Gustav – Seattle Sounders FC (USA), DURMAZ Jimmy – Toulouse FC (FRA), EKDAL Albin – Hamburger SV (GER), ROHDEN Marcus – FC Crotone (ITA), FORSBERG Emil – RB Leipzig (GER), CLAESSON Viktor – FC Krasnodar (RUS), HILJEMARK Oscar – Genoa CFC (ITA).
Επιθετικοί: TOIVONEN Ola – Toulouse FC (FRA), BERG Marcus – Al Ain FC (UAE), GUIDETTI John – Deportivo Alavés (ESP), THELIN Isaac Kiese – KV Waasland-Beveren (BEL).

2018_Βοσνία Ερζεγοβίνη_panseraik_Μουντιάλ 2018_Επόμενη ομάδα για Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 η
 Νότια Κορέα:
  Προπονητής: Σιν Τάε-γιόνγκ που αντικατέστησε τον Γερμανό Ούλι Στίλικε.
   Αποστολή στη Ρωσία όπως δηλώθηκε στη fifa:
Τερματοφύλακες: KIM Jinhyeon – Cerezo Osaka (JPN), KIM Seunggyu – Vissel Kobe (JPN), JO Hyeonwoo – Daegu FC (KOR).

Αμυντικοί: LEE Yong – Jeonbuk Hyundai (KOR), PARK Jooho – Ulsan Hyundai FC (KOR), GO Yohan – FC Seoul (KOR), OH Bansuk – Jeju United (KOR), YUN Youngsun – Seongnam FC (KOR), KIM Minwoo – Sangju Sangmu FC (KOR), KIM Younggwon – Guangzhou Evergrande FC (CHN), HONG Chul – Sangju Sangmu FC (KOR), JANG Hyunsoo – FC Tokyo (JPN), JUNG Seunghyun – Sagan Tosu FC (JPN).
Μέσοι: KI Sungyueng – Swansea City AFC (WAL), KOO Jacheol – FC Augsburg (GER), JUNG Wooyoung – Vissel Kobe (JPN), JU Sejong – Asan Mugunghwa FC (KOR), MOON Seonmin – Incheon United FC (KOR), LEE Jaesung – Jeonbuk Hyundai (KOR), LEE Seungwoo – Hellas Verona FC (ITA).
Επιθετικοί: KIM Shinwook – Jeonbuk Hyundai (KOR), SON Heungmin – Tottenham Hotspur FC (ENG), HWANG Heechan – FC Red Bull Salzburg (AUT).
Τα γκρουπ δυναμικότητας World Cup Μόσχα 2018.
1ο Γκρουπ: Ρωσία, Γερμανία, Βραζιλία, Πορτογαλία, Αργεντινή, Βέλγιο, Πολωνία, Γαλλία
2ο γκρουπ: Ισπανία, Περού, Ελβετία, Αγγλία, Κολομβία, Μεξικό, Ουρουγουάη, Κροατία
3ο γκρουπ: Δανία, Ισλανδία, Κόστα Ρίκα, Σουηδία, Τυνισία, Αίγυπτος, Σενεγάλη, Ιράν
4ο γκρουπ: Σερβία, Νιγηρία, Αυστραλία, Ιαπωνία, Μαρόκο, Παναμάς, Νότιος Κορέα, Σαουδική Αραβία
Κλείνει το άρθρο ” Πρόγραμμα – Αποστολές από ΣΤ όμιλο World Cup Μόσχα 2018 ” με το πρόγραμμα αγώνων του παραπάνω ομίλου.
1η αγωνιστική:
17-06-2018 18:00 Γερμανία v Μεξικό
18-06-2018 15:00 Σουηδία v Νότια Κορέα
2η αγωνιστική:
23-06-2018 18:00 Νότια Κορέα v Μεξικό
23-06-2018 21:00 Γερμανία v Σουηδία
3η αγωνιστική:
27-06-2018 17:00 Νότια Κορέα v Γερμανία
27-06-2018 17:00 Μεξικό v Σουηδία.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα