“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 3-4 Οκτωβρ

Πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 3-4 Οκτωβρίου

Προ ολίγου η τοπική Ένωση ποδοσφαίρου ν. Θεσσαλονίκης ανακοίνωσε το αγωνιστικό πρόγραμμα για τους αγώνες του 50ου κυπέλλου “Στ. Ρεπανάς” για το Σάββατο 3 και Κυριακή 4 Οκτωβρίου 2020.

Αναλυτικά το πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας για την πρώτη φάση.

Σάββατο 3 Οκτωβρίου 2020:

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) & ώρα: 16.30

4ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Χαλκηδόνας & ώρα: 17.00
Ομόνοια Σίνδου – Ακαδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Σίνδου & ώρα: 17.00

6ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου & ώρα: 17.00
ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγχιάλου & ώρα: 17.00

12ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Γερακαρούς & ώρα: 17.00
ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας
Γήπεδο: Σταυρού & ώρα: 17.00

15ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας & ώρα: 17.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) & ώρα: 17.00

16ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών & ώρα: 17.00

17ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) & ώρα: 17.00

18ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) & ώρα: 17.00

21ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεσημερίου & ώρα: 17.00

22ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Φίλιππος Ελεούσας – Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Ελεούσας & ώρα: 17.00
Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Παρθενίου & ώρα: 17.00

24ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας & ώρα: 17.00
Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού & ώρα: 17.00

25ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) & ώρα: 17.00

26ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) & ώρα: 19.00

27ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Εθνικός Μετεώρων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μετεώρων & ώρα: 17.00

29ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ενωση Συκεών – ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό. & ώρα: 17.00

30ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Νεοχωρούδας & ώρα: 17.00
Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου & ώρα: 17.00

33ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού. & ώρα: 17.00
Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου & ώρα: 17.00

34ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ. & ώρα: 17.00

Συνέχεια στο πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 3-4 Οκτωβρίου με τους αγώνες της Κυριακής 4 Οκτωβρίου 2020:

Α ΦΑΣΗ – 1ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) & ώρα: 17.00
Καμπανιακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλάστρας & ώρα: 17.00

2ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) & ώρα: 17.00

3ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας & ώρα: 17.00
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγχιάλου & ώρα: 17.00

5ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου & ώρα: 11.00
Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Ευκαρπίας & ώρα: 11.00

7ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΓΣ Ηλιούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) & ώρα: 11.00
Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) & ώρα: 17.00

8ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) & ώρα: 11.00
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Πολίχνης & ώρα: 11.00

9ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο. & ώρα: 17.00
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Σταυρούπολης & ώρα: 17.00

10ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ασκού & ώρα: 11.30

11ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ηρακλείου & ώρα: 17.00

13ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου
Γήπεδο: Κολχικού & ώρα: 11.30

14ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Φιλύρου & ώρα: 17.00
Πανόραμα – Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Πανοράματος & ώρα: 17.00

16ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Μαραθώνας – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) & ώρα: 17.00

17ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) & ώρα: 11.00

18ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο. & ώρα: 17.00

19ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
ΑΕ Κρήνης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης & ώρα: 11.30
ΠΑΟ Ν.Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών & ώρα: 11.30

20ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου & ώρα: 17.00

21ος Όμιλος – 3η αγωνιστική.
Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Κ. Σχολαρίου
Γήπεδο: Επανομής & ώρα: 17.00

23ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου & ώρα: 11.00
Μ.Αλέξανδρος Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου & ώρα: 17.00

25ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ευκαρπίας & ώρα: 14.00

26ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ρουβίκωνας – ΑΣ Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) & ώρα: 14.00

27ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Λύκοι Δήμου Π.Μελά – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας & ώρα: 17.00

28ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου & ώρα: 14.00
Κεραυνός Αγ.Παύλου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου & ώρα: 17.00

29ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ελπίδες Συκεών – Αστέρια
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό. & ώρα: 11.00

31ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Μ. Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας & ώρα: 17.00
Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Κριθιάς & ώρα: 17.00

32ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Φοίνικας Τούμπας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας & ώρα: 11.00
Δόξα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου & ώρα: 11.00

34ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) & ώρα: 14.00

35ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής Ματαιώθηκε
Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Περαίας & ώρα: 17.00

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

36ος Όμιλος – 2η αγωνιστική.
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας & ώρα: 17.00

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 3-4 Οκτωβρίου” με το σημερινό και αυριανό (26 & 27 Σεπτεμβρίου) πρόγραμμα του κυπέλλου που θα το βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός