“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Πρόγραμμα ομίλων Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 2020-2021

Πρόγραμμα ομίλων Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 2020-21

Σήμερα, Δευτέρα 5 Οκτωβρίου 2020, το απόγευμα έγινε η κλήρωση για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.
Παρακάτω θα βρείτε το πρόγραμμα για τους δύο ομίλους της Α1 ερασιτεχνικής κατηγορίας.
Ο πρώτος όμιλος έχει δέκα ομάδες και εννιά ο δεύτερος.

Τα πρωταθλήματα της Α1 και Α κατηγορίας θα ξεκινήσουν το Σαββατοκύριακο 24 & 25 Οκτωβρίου 2020.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο και αγωνιστική.

1ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός
Ιωνικός Θεσσαλονίκης – Ιάσων Αυγής
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Θύελλα Περιστερώνα
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
2η Αγωνιστική
Καμπανιακός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Ιωνικός Θεσσαλονίκης – Δόξα Πενταλόφου
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ομόνοια Σίνδου
Θύελλα Περιστερώνα – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ιάσων Αυγής – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
3η Αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός Θεσσαλονίκης
Ολυμπιακός Κυμίνων – Καμπανιακός
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Θύελλα Περιστερώνα
4η Αγωνιστική
Καμπανιακός – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Ιωνικός Θεσσαλονίκης – Ομόνοια Σίνδου
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου
Ιάσων Αυγής – Θύελλα Περιστερώνα
5η Αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής
Ομόνοια Σίνδου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Θύελλα Περιστερώνα – Ιωνικός Θεσσαλονίκης

ΠΑΟ Ξυλούπολης_pao_ksiloupolis6η Αγωνιστική
Ιωνικός Θεσσαλονίκης – Καμπανιακός
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θύελλα Περιστερώνα
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Πενταλόφου
7η Αγωνιστική
Καμπανιακός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός Θεσσαλονίκης
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Πενταλόφου
Θύελλα Περιστερώνα – Ομόνοια Σίνδου
Ιάσων Αυγής – Ολυμπιακός Κυμίνων
8η Αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Θύελλα Περιστερώνα
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός Θεσσαλονίκης
Ομόνοια Σίνδου – Καμπανιακός
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Ξυλούπολης
9η Αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής
Ιωνικός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σίνδου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός

Συνέχεια στο πρόγραμμα ομίλων Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας με το δεύτερο όμιλο.

2ος Όμιλος:

1η Αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών – Μαραθώνας Καλαμαριάς
Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας
ΑΟ Καρδίας – Φοίνικας Πολίχνης
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Παύλος Μελάς
Αναγέννηση Επανομής – Ρεπό
2η Αγωνιστική
Μαραθώνας Καλαμαριάς – Αετός Βασιλικών
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Φοίνικας Πολίχνης – Παύλος Μελάς
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
ΑΟ Καρδίας – Ρεπό
3η Αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών
ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Επανομής
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας Καλαμαριάς
Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Παύλος Μελάς – Ρεπό
4η Αγωνιστική
Μαραθώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης
Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς
Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝ Επιβατών
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ρεπό

Αποτελέσματα Τετάρτης 29-4-20195η Αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας
Φοίνικας Πολίχνης – Αετός Βασιλικών
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αναγέννηση Επανομής
Μαραθώνας Καλαμαριάς – Ρεπό
6η Αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας Καλαμαριάς
ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης
Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝ Επιβατών
Αετός Βασιλικών – Ρεπό
7η Αγωνιστική
Μαραθώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας
Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟΝ Επιβατών
Αχιλλέας Τριανδρίας – Παύλος Μελάς
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ρεπό
8η Αγωνιστική
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αχιλλέας Τριανδρίας
ΑΟ Καρδίας – Αετός Βασιλικών
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής
Παύλος Μελάς – Μαραθώνας Καλαμαριάς
Φοίνικας Πολίχνης – Ρεπό
9η Αγωνιστική
Αναγέννηση Επανομής – Φοίνικας Πολίχνης
Αετός Βασιλικών – Παύλος Μελάς
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας
Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας Καλαμαριάς
ΠΑΟΝ Επιβατών – Ρεπό

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα ομίλων Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας 2020-21” με το πρόγραμμα της 2ης & 3ης φάσης του κυπέλλου της παραπάνω Ένωσης που θα το βρείτε ΕΔΩ.
Η κλήρωση του κυπέλλου έγινε σήμερα πριν από την κλήρωση των πρωταθλημάτων.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός