“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Delivery: What's Up 698 944 7710 & 2322 770 770 Αστική χρέωση

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων & κυπέλλου Χαλκιδικής

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων & κυπέλλου Χαλκιδικής για 2020-2021

Σήμερα, Δευτέρα 7 Σεπτεμβρίου 2020, έγινε η κλήρωση για τα πρωταθλήματα και κύπελλο, σεζόν 2020-21, της ΕΠΣ Χαλκιδικής.
Η κλήρωση έγινε χωρίς την παρουσία των Σωματείων λόγω κορωνοϊού. Τα Σωματεία είχαν την δυνατότητα να την παρακολουθήσουν σε απευθείας μετάδοση, διαδικτυακά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα πρωταθλημάτων & κυπέλλου:

Κύπελλο ΕΠΣ Χαλκιδικής:

1. ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α ΦΑΣΗ (26-27/9)
Χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση οι:
ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ, ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ 2005, ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ, ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ, ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ, ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ, ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ, ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΘΥΤΟΥ, ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ, ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ, ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ, ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ.
Αγωνίζονται:
ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ-ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ

Β ΦΑΣΗ (3-4/10)
ΑΡΗΣ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ-ΑΟ ΧΑΝΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΝΘΟΣ ΟΛΥΝΘΟΥ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ-ΝΕΟΣ ΠΟ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΠΟ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ-ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ-ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΑΘΥΤΟΥ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.ΦΩΚΑΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΡΗΝΗΣ

2. ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Α ΦΑΣΗ (26-27/9)
Χωρίς αγώνα στην επόμενη φάση οι:
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ, ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ, ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ, ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ, ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ, ΤΑ Μ.Κ.ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ, ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ, ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ, ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ, ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ, ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ.
Αγωνίζονται:
ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ-ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ-ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ

Β ΦΑΣΗ (3-4/10)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ-ΦΟΙΝΙΞ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Ν.ΜΑΡΜΑΡΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΤΑ ΜΚ.ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ-ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ-ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΟ ΣΑΡΤΗΣ-ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων 2020-21:

1. Α1 Ερασιτεχνικής:

1η Αγωνιστική (Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020)
Δοξας Ορμύλιας – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Άρης Κασανδρείας
ΠΟ Μουδανιών – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
Θύελλα Κρήνης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Τορωναίος Αθύτου – Νίκη Πολυγύρου
ΑΟ Σάρτης – Όλυνθος Ολύνθου
ΑΟ Χανιώτης – Φοίνιξ Νικήτης
2η Αγωνιστική
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Δοξας Ορμύλιας
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – ΠΟ Μουδανιών
Άρης Κασανδρείας – Θύελλα Κρήνης
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – Τορωναίος Αθύτου
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – ΑΟ Σάρτης
Νίκη Πολυγύρου – ΑΟ Χανιώτης
Όλυνθος Ολύνθου – Φοίνιξ Νικήτης
3η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – ΠΟ Μουδανιών
Θύελλα Κρήνης – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Τορωναίος Αθύτου – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
ΑΟ Σάρτης – Άρης Κασανδρείας
ΑΟ Χανιώτης – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
Φοίνιξ Νικήτης – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Όλυνθος Ολύνθου – Νίκη Πολυγύρου
4η Αγωνιστική
Θύελλα Κρήνης – Δοξας Ορμύλιας
ΠΟ Μουδανιών – Τορωναίος Αθύτου
Ανθεμούς Γαλάτιστας – ΑΟ Σάρτης
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – ΑΟ Χανιώτης
Άρης Κασανδρείας – Φοίνιξ Νικήτης
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – Όλυνθος Ολύνθου
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – Νίκη Πολυγύρου
5η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – Τορωναίος Αθύτου
ΑΟ Σάρτης – Θύελλα Κρήνης
ΑΟ Χανιώτης – ΠΟ Μουδανιών
Φοίνιξ Νικήτης – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Όλυνθος Ολύνθου – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Νίκη Πολυγύρου – Άρης Κασανδρείας
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
6η Αγωνιστική
ΑΟ Σάρτης – Δοξας Ορμύλιας
Τορωναίος Αθύτου – ΑΟ Χανιώτης
Θύελλα Κρήνης – Φοίνιξ Νικήτης
ΠΟ Μουδανιών – Όλυνθος Ολύνθου
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Νίκη Πολυγύρου
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Άρης Κασανδρείας – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
7η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – ΑΟ Χανιώτης
Φοίνιξ Νικήτης – ΑΟ Σάρτης
Όλυνθος Ολύνθου – Τορωναίος Αθύτου
Νίκη Πολυγύρου – Θύελλα Κρήνης
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – ΠΟ Μουδανιών
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Άρης Κασανδρείας – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
8η Αγωνιστική
Φοίνιξ Νικήτης – Δοξας Ορμύλιας
ΑΟ Χανιώτης – Όλυνθος Ολύνθου
ΑΟ Σάρτης – Νίκη Πολυγύρου
Τορωναίος Αθύτου – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Θύελλα Κρήνης – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
ΠΟ Μουδανιών – Άρης Κασανδρείας
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
9η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – Όλυνθος Ολύνθου
Νίκη Πολυγύρου – Φοίνιξ Νικήτης
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – ΑΟ Χανιώτης
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – ΑΟ Σάρτης
Άρης Κασανδρείας – Τορωναίος Αθύτου
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – Θύελλα Κρήνης
ΠΟ Μουδανιών – Ανθεμούς Γαλάτιστας
10η Αγωνιστική
Νίκη Πολυγύρου – Δοξας Ορμύλιας
Όλυνθος Ολύνθου – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
Φοίνιξ Νικήτης – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
ΑΟ Χανιώτης – Άρης Κασανδρείας
ΑΟ Σάρτης – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Τορωναίος Αθύτου – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Θύελλα Κρήνης – ΠΟ Μουδανιών
11η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – Νίκη Πολυγύρου
Άρης Κασανδρείας – Όλυνθος Ολύνθου
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – Φοίνιξ Νικήτης
Ανθεμούς Γαλάτιστας – ΑΟ Χανιώτης
ΠΟ Μουδανιών – ΑΟ Σάρτης
Τορωναίος Αθύτου – Θύελλα Κρήνης
12η Αγωνιστική
ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου – Δοξας Ορμύλιας
Ηρακλής Ν. Φώκαιας – Άρης Κασανδρείας
Νίκη Πολυγύρου – Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Όλυνθος Ολύνθου – Ανθεμούς Γαλάτιστας
Φοίνιξ Νικήτης – ΠΟ Μουδανιών
ΑΟ Χανιώτης – Θύελλα Κρήνης
ΑΟ Σάρτης – Τορωναίος Αθύτου
13η Αγωνιστική
Δοξας Ορμύλιας – Άρης Κασανδρείας
Προποντίς Ν. Μαρμαρά – ΤΑ ΜΕΤ.ΚΑΣ. Στρατωνίου
Ανθεμούς Γαλάτιστας – Ηρακλής Ν. Φώκαιας
ΠΟ Μουδανιών – Νίκη Πολυγύρου
Θύελλα Κρήνης – Όλυνθος Ολύνθου
Τορωναίος Αθύτου – Φοίνιξ Νικήτης
ΑΟ Χανιώτης – ΑΟ Σάρτης

Α ΕΠΣ Χαλκιδικής 2018-192. Συνέχεια στο άρθρο “Πρόγραμμα πρωταθλημάτων & κυπέλλου Χαλκιδικής” με την Α Ερασιτεχνική κατηγορία:

1η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
2η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
3η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
5η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
6η Αγωνιστική
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
7η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
8η Αγωνιστική
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
9η Αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
10η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ – ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ
ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ – ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ
ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ
ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ
11η Αγωνιστική
ΝΕΑΠΟΛΙΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΥ – ΠΑΟ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΑΟ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ.ΣΤΡΑΤΟΝΙΚΗΣ
ΧΟΛΟΜΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗ – ΑΚΑΝΘΟΣ ΙΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΕΛΠΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ – ΑΙΓΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα πρωταθλημάτων & κυπέλλου Χαλκιδικής” με τη δεύτερη κατηγορία.

3. Β Ερασιτεχνικής:

“Snack Bar ο ΤΟΛΗΣ” στη Νιγρίτα. Τηλεπαραγγελίες: What's Up 698 944 7710​ & 2322 770 770.

1η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2η Αγωνιστική
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
4η Αγωνιστική
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
5η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
6η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
7η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
8η Αγωνιστική
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
9η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
10η Αγωνιστική
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
11η Αγωνιστική
ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
12η Αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΑΠΟΕΛ ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ
ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ – ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ
13η Αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΦΛΟΓΗΤΩΝ – ΤΟΡΩΝΑΙΟΣ ΣΥΚΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗΣ 2016 – ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΠΟΡΤΑΡΙΑΣ
ΑΕΣ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΜΕΣΙΣ ΣΥΚΙΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΛΛΗΝΗ ΠΑΛΙΟΥΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΓ.ΜΑΜΑ

Βαθμολογία και αποτελέσματα Α1 ερασιτεχνικής κατηγορίας 2019-20.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός