ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα Σερρών από 04 έως 12 Μαρτίου 2023

Πρόγραμμα Σερρών από 04 έως 12 Μαρτίου 2023

Πρόγραμμα Σερρών από 04 έως 12 Μαρτίου 2023 σεζόν 2022-23

Από την τοπική Ένωση Ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκε το ημερολογιακό πρόγραμμα των δύο πρωταθλημάτων της για το χρονικό διάστημα από 4 Μαρτίου έως και 12 Μαρτίου 2023.
Στο τέλος της κάθε κατηγορίας υπάρχει η βαθμολογία των ομίλων.

κατηγορία Πρόγραμμα Α κατηγορίας ΕΠΣ Σερρών 2019-20 _ Ανώτερη (Α2)Α Κατηγορία.

17η Αγωνιστική.

Πρώτος όμιλος.
Σάββατο 04 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Αμμουδιά – Άνω Πορόια
Ροδόπολη – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Χείμαρρος – Κ. Δένδρα
Πήγασος – Σκοτούσσα
Κυριακή 05 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Λιθότοπος – Μεγαλοχώρι
Ρεπό: Χριστός.

Δεύτερος όμιλος.
Κυριακή 05 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Άνω Μητρούσι – Πρώτη    3-0 Άνευ Αγώνος
Δραβίσκος – Χρυσό
Νιγρίτα 2018 – Ροδολίβος
Θύελλα Σερρών – Ν. Ζίχνη
Ελπίς Σκουτάρεως – Άγιο Πνεύμα
Ρεπό: Νεοχώρι.

18η Αγωνιστική.

Πρώτος όμιλος.
Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Ροδόπολη – Αμμουδιά
Άνω Πορόια – Χείμαρρος
Μεγαλοχώρι – Χριστός
Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πήγασος
Κ. Δένδρα – Λιθότοπος
Ρεπό: Σκοτούσα.

Δεύτερος όμιλος.
Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Πρώτη – Θύελλα Σερρών Άνευ Αγώνος
Άνω Μητρούσι – Δραβίσκος
Ροδολίβος – Ελπίς Σκουτάρεως
Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Χρυσό – Νιγρίτα 2018
Άγιο Πνεύμα – Νεοχώρι Σερρών
Ρεπό: Ν. Ζίχνη.

Βαθμολογία: Α/Α ΕΔΩ και Α/Β ΕΔΩ.

Συνέχεια στο πρόγραμμα Σερρών από 04 έως 12 Μαρτίου 2023 με τους δύο ομίλους της δεύτερης κατηγορίας.

Πρόγραμμα αγώνων Β ΕΠΣ Χαλκιδικής 2019-20Β Κατηγορία.

15η Αγωνιστική.

Πρώτος όμιλος.
Σάββατο 04 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Σέρρες 1800 (Ανατολή) – Καπνόφυτο
Π.Α.Ο.Κ Σερρών – Εθνικός Σιδηροκάστρου Β
Ηρακλής Σερρών – Άγκιστρο
Πανσερραϊκή – Άνω Πορόια Β
Κυριακή 05 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Βυρώνεια – Λευκώνας
Πλατανάκια – Ν. Πετρίτσι
Κ. Μητρούσι – Ποντισμένο

Δεύτερος όμιλος.
Σάββατο 04 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Παλαιοκώμη – Επτάμυλοι
Νέα Μπάφρα – Βαλτοτόπι
Νιγρίτα 2018 Β – Ψυχικό
Κυριακή 05 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Ιωνικός Σερρών – Μεσσολακιά
Ν. Σκοπός – ΠΟΣ 2000
Εμ. Παπάς – Ελαιώνας
Ρεπό: Πανσουλιακός.

16η Αγωνιστική.

Πρώτος όμιλος.
Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Λευκώνας – Πανσερραϊκή
Σέρρες 1800 (Ανατολή) – Βυρώνεια
Εθνικός Σιδηροκάστρου Β – Άγκιστρο
Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Άνω Πορόια Β – Κ. Μητρούσι
Ποντισμένο – Ηρακλής Σερρών
Καπνόφυτο – Πλατανάκια
Ν. Πετρίτσι – Π.Α.Ο.Κ Σερρών

Δεύτερος όμιλος.
Σάββατο 11 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Επτάμυλοι – Νιγρίτα 2018 Β
Ελαιώνας – Πανσουλιακός
Κυριακή 12 Μαρτίου 2023 & 15:30.
Ν. Σκοπός – Ιωνικός Σερρών
Μεσσολακιά – Εμ. Παπάς
ΠΟΣ 2000 – Παλαιοκώμη
Ψυχικό – Βαλτοτόπι
Ρεπό: Νέα Μπάφρα.

Βαθμολογία: Β/Α ΕΔΩ και Β/Β ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

1η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 16 Μαρτίου, 2024
26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα