ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα Σερρών από 18 έως 26 Φλεβάρη 23

Πρόγραμμα Σερρών από 18 έως 26 Φλεβάρη 23

Πρόγραμμα Σερρών από 18 έως 26 Φλεβάρη 2023 σεζόν 2022-23

Από την τοπική Ένωση Ποδοσφαίρου ν. Σερρών ανακοινώθηκε το ημερολογιακό πρόγραμμα των δύο πρωταθλημάτων της, για το χρονικό διάστημα από 18 Φλεβάρη έως και 26 Φλεβάρη 2023.
Στο τέλος της κάθε κατηγορίας υπάρχει η βαθμολογία των ομίλων.

Α Κατηγορία.

Πρώτος όμιλος.

15η Αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Ροδόπολη – Χριστός
Λιθότοπος – Πήγασος
Άνω Πορόια – Μεγαλοχώρι
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Σκοτούσσα
Αμμουδιά – Κ. Δένδρα
Ρεπό: Χείμαρος.

16η Αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Σκοτούσσα – Ροδόπολη
Χριστός – Πήγασος
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αμμουδιά
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Κ. Δένδρα – Άνω Πορόια
Μεγαλοχώρι – Χείμαρρος
Ρεπό: Λιθότοπος.

Δεύτερος όμιλος.

15η Αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Πρώτη – Ν. Ζίχνη
Χρυσό – Άγιο Πνεύμα
Άνω Μητρούσι – Νεοχώρι Σερρών
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Δραβίσκος – Ροδολίβος
Ελπίς Σκουτάρεως – Θύελλα Σερρών
Ρεπό: Νιγρίτα.

16η Αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Άγιο Πνεύμα – Νιγρίτα 2018
Πρώτη – Δραβίσκος
Ροδολίβος – Χρυσό
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Νεοχώρι Σερρών – Θύελλα Σερρών
Ν. Ζίχνη – Άνω Μητρούσι
Ρεπό: Σκούταρι.

Βαθμολογία: Α/Α ΕΔΩ και Α/Β ΕΔΩ.

Συνέχεια στο πρόγραμμα Σερρών από 18 έως 26 Φλεβάρη 2023 με τους δύο ομίλους της δεύτερης κατηγορίας.

Β Κατηγορία.

Πρώτος όμιλος.

14η Αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Εθνικός Σιδηροκάστρου Β – Πλατανάκια
Άγκιστρο – Κ. Μητρούσι
Καπνόφυτο – Βυρώνεια
Ποντισμένο – Πανσερραϊκή
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Ηρακλής Σερρών – Π.Α.Ο.Κ Σερρών
Άνω Πορόια Β – Λευκώνας
Ν. Πετρίτσι – Σέρρες 1800 (Ανατολή)

15η Αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Σέρρες 1800 (Ανατολή) – Καπνόφυτο
Ηρακλής Σερρών – Άγκιστρο
Πανσερραϊκή – Άνω Πορόια Β
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Π.Α.Ο.Κ Σερρών – Εθνικός Σιδηροκάστρου Β
Βυρώνεια – Λευκώνας
Πλατανάκια – Ν. Πετρίτσι
Κ. Μητρούσι – Ποντισμένο

Δεύτερος όμιλος.

14η Αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Επτάμυλοι – Ν. Σκοπός
ΠΟΣ 2000 – Ιωνικός Σερρών
Νέα Μπάφρα – Νιγρίτα 2018 Β
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Ψυχικό – Παλαιοκώμη
Βαλτοτόπι – Πανσουλιακός
Ελαιώνας – Μεσσολακιά
Ρεπό: ΕΜ. Παπάς.

15η Αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Παλαιοκώμη – Επτάμυλοι
Νέα Μπάφρα – Βαλτοτόπι
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023 & 15:00.
Ιωνικός Σερρών – Μεσσολακιά
Ν. Σκοπός – ΠΟΣ 2000
Εμ. Παπάς – Ελαιώνας
Νιγρίτα 2018 Β – Ψυχικό
Ρεπό: Πανσουλιακός.

Βαθμολογία: Β/Α ΕΔΩ και Β/Β ΕΔΩ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα
- Advertisment -

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

1η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 16 Μαρτίου, 2024
26η Αγωνιστική
Κυριακή 03 Μαρτίου, 2024 19:30 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα