Πρόγραμμα Τετάρτης 26 Οκτωβρίου ΕΠΣ Μακεδονίας

Πρόγραμμα Τετάρτης 26 Οκτωβρίου ΕΠΣ Μακεδονίας

Η τοπική Ένωση ποδοσφαίρου ν. Θεσσαλονίκης ανακοίνωσε το πρόγραμμα της εμβόλιμης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Α1 ερασιτεχνικής κατηγορίας και του δεύτερου ομίλου της Α ερασιτεχνικής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα Τετάρτης 26 Οκτωβρίου 2022 με τους παρατηρητές, γιατρούς και τα γήπεδα που θα γίνουν τα παιχνίδια της ΕΠΣ Μακεδονίας ανά κατηγορία και όμιλο είναι:

Α1 Ερασιτεχνική – 2η Αγωνιστική

1ος Όμιλος

ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός: Τερζίδης Κοσμάς

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός: Κεχαγιά Δέσποινα

Παύλος Μελάς – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. του Ελ. – Γιατρός: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Δόξα Πενταλόφου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός: Αμανατίδου Σοφία

Μακεδονικός Λητής – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

2ος Όμιλος

ΑΕ Καλλιθέας / Παν. Φανερωμένη – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός: Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός: Λάλλας Κωνσταντίνος

Νίκη Ευκαρπίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός: Ντέκας Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός: Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημ.

Α Ερασιτεχνική – 2ος Όμιλος (2η Αγωνιστική)

ΓΣ Ηλιούπολης – Μελιτέας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.15
Γιατρός: Πιλαφάς Χρήστος

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ηρακλής Θερμαϊκού
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 16.15
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός: Χορόζογλου Γεώργιος
Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός: Κελεσίδης Βίκτωρ

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

Εθνικός Μετεώρων – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 16.15
Γιατρός: Γρηγορίου Δημήτριος
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.45
Γιατρός: Κελεσίδου Μαντλέν

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα Τετάρτης 26 Οκτωβρίου ΕΠΣ Μακεδονίας” με τα αποτελέσματα του Σαββάτου 22 Οκτωβρίου 2022 από την παραπάνω ΕΠΣ που θα βρείτε κάνοντας κλικ στα περισσότερα.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός