Πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής Super League 2

Πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής Super League 2 σεζόν 2022-23

Από τη Super League 2 ανακοινώθηκε το ημερολογιακό και τηλεοπτικό πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος.
Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο, ημέρα και ώρα είναι:

12η Αγωνιστική – Super League 2.

Βόρειος όμιλος.

Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2023.
15:15. Μακεδονικός – Αναγέννηση Καρδίτσας     TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023.
13:45. ΠΟΤ Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β      TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Αλμωπός Αριδαίας – Νίκη Βόλου
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας Ρόδου
Πανσερραϊκός – Ηρακλής Λάρισας
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: Λάρισα.

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

Νότιος όμιλος.

Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Καλαμάτα Π.Σ – Προοδευτική
Παναχαϊκή – ΑΕΚ Β
Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Επισκοπή – Ιεράπετρα Ο.Φ
Χανιά – Κηφισιά
Ηλιούπολη – ΠΑΟ Ρουφ
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου 2023.
15:15. Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα      TV: ΕΡΤ 3
Τρίτη 24 Ιανουαρίου 2023.
14:45. Ολυμπιακός Β – Ηρόδοτος
Ρεπό: Αιγάλεω.

Συνέχεια στο πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής με τα αποτελέσματα της προηγούμενης αγωνιστικής.

Βόρειος όμιλος.
Σάββατο 14 Ιανουαρίου, 2023
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναθηναϊκός Β  0-2
Κυριακή 15 Ιανουαρίου, 2023
Πανσερραικός _ Απάντηση Καραθανάση στο τελεσίγραφο Άλλες δύο νέεςΛάρισα – Βέροια    1-0
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός     2-0
ΠΑΟΚ Β – Αλμωπός Αριδαίας    0-1
Διαγόρας Ρόδου – Πανσερραϊκός    0-1
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟΤ Ηρακλής    0-3
Δευτέρα 16 Ιανουαρίου, 2023
Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός   3-0
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας.

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

Νότιος όμιλος.
Παρασκευή 13 Ιανουαρίου, 2023
ΑΕΚ Β – Ολυμπιακός Β   1-2
Σάββατο 14 Ιανουαρίου, 2023
Κηφισιά – Παναχαϊκή   3-0
Κυριακή 15 Ιανουαρίου, 2023
Ιεράπετρα Ο.Φ – Χανιά   2-0
Αιγάλεω Α.Ο – Ηλιούπολη   1-1
ΠΑΟ Ρουφ – Απόλλων Σμύρνης    1-4
Δευτέρα 16 Ιανουαρίου, 2023
Καλλιθέα – Καλαμάτα Π.Σ    2-1
Τρίτη 17 Ιανουαρίου, 2023
14:45.  Προοδευτική V Επισκοπή
Ρεπό: Ηρόδοτος.

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής SL2” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων που θα βρείτε: Α Όμιλος (Βόρειος) ΕΔΩ & Β Όμιλος (Νότιος) ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός