Πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 Super League 2

Πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 Super League 2 σεζόν 2022-23

Η διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος ανακοίνωσε το πρόγραμμα Φεβρουαρίου, με τα τηλεοπτικά παιχνίδια που έχει επιλέξει η ΕΡΤ3.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση ενδέχεται να υπάρχουν αλλαγές ως προς τους αγώνες των ΠΑΕ ΑΕΚ Β’ , ΠΑΕ Ολυμπιακός Β’, ΠΑΕ ΠΑΟΚ Β’ και ΠΑΕ Παναθηναϊκός Β’ , καθώς δεν έχουν ορισθεί οι αγώνες του Πρωταθλήματος της Super League 1″.

Αναλυτικά το πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 ανά όμιλο και ημέρα είναι:

Α Όμιλος.

14η αγωνιστική.
Παρασκευή 03 Φεβρουαρίου 2023.
Παναθηναϊκός Β – ΠΑΟΚ Β
Σάββατο 04 Φεβρουαρίου 2023.
Πανσερραϊκός – Νίκη Βόλου
13:45.  Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας    TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023.
ΠΟΤ Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
Βέροια – Διαγόρας Ρόδου
Μακεδονικός – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό: Απόλλων Πόντου.

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

15η αγωνιστική.
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023.
Νίκη Βόλου – Παναθηναϊκός Β
13:45. ΠΑΟΚ Β – Μακεδονικός   TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023.
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός – ΠΟΤ Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός
Διαγόρας Ρόδου – Λάρισα
Ηρακλής Λάρισας – Βέροια
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας.

16η αγωνιστική.
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023.
Απόλλων Λάρισας – Παναθηναϊκός Β
13:45.  ΠΑΟΚ Β – Βέροια   TV: ΕΡΤ 3
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023.
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΟΤ Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου – Απόλλων Πόντου
Ηρακλής Λάρισας – Λάρισα
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας.

17η αγωνιστική.
Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Λάρισα – ΠΑΟΚ Β   TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023.
Παναθηναϊκός Β – Θεσπρωτός
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023.
Βέροια – Νίκη Βόλου
Μακεδονικός – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Διαγόρας Ρόδου
Απόλλων Πόντου – Ηρακλής Λάρισας
Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Πανσερραϊκός – Αλμωπός Αριδαίας   TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: ΠΟΤ Ηρακλής.

Συνέχεια στο πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023 με το δεύτερο όμιλο του πρωταθλήματος.

Β Όμιλος.

14η αγωνιστική.
Παρασκευή 03 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Καλαμάτα Π.Σ – Κηφισιά   TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 04 Φεβρουαρίου 2023.
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Β
Κυριακή 05 Φεβρουαρίου 2023.
Αιγάλεω Α.Ο – Καλλιθέα
Χανιά – Ηρόδοτος
Ηλιούπολη – Προοδευτική
Δευτέρα 06 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Απόλλων Σμύρνης – Ιεράπετρα Ο.Φ   TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: ΠΑΟ Ρουφ.

15η αγωνιστική.
Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023.
Προοδευτική – Αιγάλεω Α.Ο
15:15.  ΑΕΚ Β – Καλαμάτα Π.Σ   TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2023.
Ολυμπιακός Β – Χανιά
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023.
Ηρόδοτος – Επισκοπή
Καλλιθέα – ΠΑΟ Ρουφ
Ιεράπετρα Ο.Φ – Ηλιούπολη
Δευτέρα 13 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Κηφισιά – Απόλλων Σμύρνης   TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: Παναχαϊκή.

16η αγωνιστική.
Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Παναχαϊκή – Χανιά   TV: ΕΡΤ 3
Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023.
ΑΕΚ Β – Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός Β – Επισκοπή
Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023.
Ηρόδοτος – Καλαμάτα Π.Σ
Ιεράπετρα Ο.Φ – Αιγάλεω Α.Ο
Προοδευτική – ΠΑΟ Ρουφ
Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023.
15:15.  Κηφισιά – Ηλιούπολη   TV: ΕΡΤ 3
Ρεπό: Καλλιθέα.

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

17η αγωνιστική.
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2023.
Καλαμάτα Π.Σ – Ολυμπιακός Β
Ηλιούπολη – ΑΕΚ Β
13:45.  Αιγάλεω Α.Ο – Κηφισιά
Κυριακή 26 Φεβρουαρίου 2023.
Απόλλων Σμύρνης – Ηρόδοτος
Επισκοπή – Παναχαϊκή
Καλλιθέα – Προοδευτική
Δευτέρα 27 Φεβρουαρίου 2023.
ΠΑΟ Ρουφ – Ιεράπετρα Ο.Φ
Ρεπό: Χανιά.

Κλείνει το άρθρο “Πρόγραμμα Φεβρουαρίου 2023” με τη βαθμολογία, αποτελέσματα των δύο ομίλων που θα βρείτε ΕΔΩ.

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός