ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΠρόγραμμα 2ης & 3ης φάσης κυπέλλου Μακεδονίας

Πρόγραμμα 2ης & 3ης φάσης κυπέλλου Μακεδονίας

Πρόγραμμα 2ης & 3ης φάσης κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 2020-21

Προ ολίγου ολοκληρώθηκε η κλήρωση για τη δεύτερη και τρίτη φάση του 50ου κυπέλλου “Στ. Ρεπανάς” της τοπικής Ένωσης ποδοσφαίρου ν. Θεσσαλονίκης.
Οι πέντε όμιλοι καταρτίστηκαν με γεωγραφικά κριτήρια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα ανά όμιλο και φάση.

1ος Όμιλος:

Β Φάση:
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΟΚ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ

Γ Φάση:
Νικητής αγώνα ΑΟΚ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ με τον νικητή ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Νικητής αγώνα ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗΤΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ

2ος Όμιλος:

Β Φάση:
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Γ Φάση:
Νικητής αγώνα ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ με τον νικητή ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ-ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Νικητής αγώνα ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ με τον νικητή ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Χωρίς αγώνα προκρίνεται στη Δ Φάση ο νικητής του αγώνα ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΝΕΑΠΟΛΗΣ

3ος Όμιλος:

Β Φάση:
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ

Γ Φάση:
Νικητής αγώνα ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ με τον νικητή ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Νικητής αγώνα ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ με τον νικητή ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ

4ος Όμιλος:

Β Φάση:
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Γ Φάση:
Νικητής αγώνα ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ με τον νικητή ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
Νικητής αγώνα ΠΑΝΟΡΑΜΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ με τον νικητή ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Κλείνει το πρόγραμμα 2ης & 3ης φάσης κυπέλλου ΕΠΣ Μακεδονίας 2020-21 με τον πέμπτο όμιλο.

5ος Όμιλος:

Β Φάση:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ-ΠΑΟΝΕ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

Γ Φάση:
Νικητής αγώνα ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ-ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ με τον νικητή ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
Νικητής αγώνα ΠΑΟΚ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΕΣ-ΠΑΟΝΕ με τον νικητή ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα