Τηλεοπτικό αγωνιστικό πρόγραμμα 10-11Απριλίου SL2-FL

Τηλεοπτικό αγωνιστικό πρόγραμμα 10 & 11 Απριλίου 2021 από Super League 2 & Football League 2020-21

Η διοργανώτρια αρχή των πρωταθλημάτων της Super League 2 και της Football League ανακοίνωσε το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα των δύο παραπάνω πρωταθλημάτων.
Ακόμη θα βρείτε τη βαθμολογία, τα αποτελέσματα της 19ης αγωνιστικής από τη Super League 2 και τη βαθμολογία της Football League.

Τηλεοπτικό αγωνιστικό πρόγραμμα 20ης αγωνιστικής της Super League 2 σεζόν 2020-21.

Αγωνιστικό _ Πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής_ 1η αγωνιστική_ Αρχίζουν αγώνες Super League 2Σάββατο 10 Απρίλιος 2021 & 14:45.
Ιωνικός Νίκαιας – Δόξα Δράμας   TV: ERT Sports
Απόλλων Λάρισας – Λεβαδειακός   TV: ΕΡΤ 3

Κυριακή 11 Απρίλιος 2021 & 14:45.
Τρίκαλα Α.Ο – Καραϊσκάκης   TV: ERT Sports 3
Ξάνθη – Διαγόρας Ρόδου   TV: ΕΡΤ 3
Εργοτέλης – Ιεράπετρα Ο.Φ   TV: ERT Sports
Παναχαϊκή – Χανιά   TV: ERT Sports 2

​​Χορός 4ου Εσπερινού ΕΠΑΛ Σερρών
Παρασκευή 9/12/2022  Είσοδος 15€
Ξενοδοχείο ACROPOL Σέρρες

Αποτελέσματα 19ης Αγωνιστικής (Τετάρτη 7-4-2021).
Καραϊσκάκης – Ιωνικός Νίκαιας 0 – 3
Τρίκαλα Α.Ο – Ξάνθη 0 – 0
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας 0 – 1
Λεβαδειακός – Παναχαϊκή 3 – 0
Ιεράπετρα Ο.Φ – Χανιά 0 – 1
Διαγόρας Ρόδου – Εργοτέλης 1 – 1

Βαθμολογία:
α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Ιωνικός Νίκαιας 40
2 Λεβαδειακός 35
3 Ξάνθη 32
4 Χανιά 31
5 Εργοτέλης 29
6 Διαγόρας Ρόδου 27
7 Παναχαϊκή 25
8 Απόλλων Λάρισας 24
9 Τρίκαλα Α.Ο 20
10 Δόξα Δράμας 20
11 Ιεράπετρα Ο.Φ 12
12 Καραϊσκάκης 12.

"Ο Λεωνίδας"
Καφέ - Ουζερί - Μεζεδοπωλείο
Νιγρίτα  Τηλέφωνο: 2322 023744

Συνέχεια με την 4η αγωνιστική της Football League. Όλοι οι αγώνες θα γίνουν το Σάββατο 10 Απριλίου 2021.

Αποτελέσματα 24η αγωνιστική FootbalLeagueΝότιος Όμιλος:
12:45. Επισκοπή – Καλλιθέα
15:00. Αιγάλεω Α.Ο – Ασπρόπυργος
Ρόδος Α.Σ – Καλαμάτα Π.Σ
Ιαλυσός Γ.Α.Σ – Σαντορίνη Α.Σ
Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
Βόρειος Όμιλος:
12:00. Καβάλα Α.Ο – Πιερικός   TV: ΕΡΤ 3
15:00. Θεσπρωτός – ΠΟ Τρίγλιας
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Κοζάνη ΑΕΠ – Πανσερραϊκός

Κλείνει το άρθρο “Τηλεοπτικό αγωνιστικό πρόγραμμα 10 & 11 Απριλίου SL 2 & FL” με τη βαθμολογία των δύο ομίλων της Football League:

Νότιος Όμιλος:
α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Ιαλυσός Γ.Α.Σ 7
2 Καλαμάτα Π.Σ 7
3 Καλλιθέα 5
4 Σαντορίνη Α.Σ 5
5 Αστέρας Βλαχιώτη 4
6 Επισκοπή 4
7 Ρόδος Α.Σ 3
8 Αιγάλεω Α.Ο 3
9 Νίκη Βόλου 1
10 Ασπρόπυργος 0.

Βόρειος Όμιλος:
α/α Ομάδα Βαθμοί
1 Βέροια 9
2 Καβάλα Α.Ο 9
3 Ολυμπιακός Βόλου 6
4 Πιερικός 6
5 Πανσερραϊκός 4
6 Θεσπρωτός 3
7 ΠΟ Τρίγλιας 2
8 Αλμωπός Αριδαίας 2
9 Κοζάνη ΑΕΠ 1
10 Απόλλων Πόντου 0.

Snack Bar - Ψητοπωλείο “ο ΤΟΛΗΣ”

Νιγρίτα - Τηλεπαραγγελίες: What's Up 6989447710 & 2322770770     Περισσότερα ΕΔΩ

X. Panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός