Τοπικό Σερρών Σάββατο 30 Σεπτ και 1 Οκτωβ

Πρόγραμμα αγώνων για Τοπικό Σερρών Σάββατο 30 Σεπτ και 1 Οκτωβ :

Σάββατο: 30/09/2017 17:00
Επίλεκτη Σερρών
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ
Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο Δασοχωρίου: Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΑΡΩΠΟ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
1η αγωνιστική κυπέλλου _πανσεραΑνώτερη Σερρών Β όμιλος
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΟΡΕΙΝΗ
Γήπεδο Μονάβρυσης: ΠΟΣ 2000 – ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
ΠΡΩΤΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α: ΑΝΑΤΟΛΗ – ΝΕΟΧΩΡΙ
Β Τοπικό Α Όμιλος
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΒΥΡΩΝΕΙΑ
Β Τοπικό Β Όμιλος
ΨΥΧΙΚΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΠΕΠΟΝΙΑ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ

Κυριακή: 01/10/2017 16:00
Τοπικό Σερρών Κυριακή 30 Σεπτ & 1 ΟκτωβΕπίλεκτη Σερρών
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
Γήπεδο ΕΠΣ: ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΚΕΡΚΙΝΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
Β Τοπικό Α Όμιλος
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
Β Τοπικό Β Όμιλος
Γήπεδο Ομόνοια Α: ΗΡΑΚΛΗΣ – ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Ν. ΖΙΧΝΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΟΙΝΟΥΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ

Αποτελέσματα και βαθμολογία για επίλεκτη Σερρών  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Ανώτερη Σερρών Α όμιλος  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Ανώτερη Σερρών Β όμιλος …………….  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18  …………….  Περισσότερα.

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: