Τοπικό Σερρών 14-15 Οκτωβρ, Διαιτητές

Όλοι οι Αγώνες για Τοπικό Σερρών 14-15 Οκτωβρ, Διαιτητές. Από το σύνδεσμο διαιτητών Σερρών ανακοινώθηκαν οι διαιτητές τοπικού Σ/Κ 14 και 15 Οκτωβρίου σύμφωνα με το πρόγραμμα που έβγαλε η ένωση ποδοσφαίρου Σερρών.Αναλυτικά ανά ημέρα, κατηγορία και όμιλο έχουμε:
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

Επίλεκτη Σερρών 7η αγωνιστική.
14/10/2017 16:00 
Γήπεδο Δασοχωρίου:  Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ – ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΣΩΜΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ
ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15/10/2017 16:00
Α.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ – ΣΕΒΟΖΛΙΔΗΣ – ΜΑΛΛΙΔΗΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
panseraikos_gkougkoudis_Σερρών_ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ – ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Ανώτερη Σερρών Α όμιλος 6η αγωνιστική.
14/10/2017 16:00
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΒΑΛΤΕΡΟ
ΜΠΙΜΠΗ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ
ΜΑΓΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
15/10/2017 16:00
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΧΑΨΑΣ – ΣΑΒΒΑΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ – ΠΡΟΒΑΤΑΣ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΝΤΕΜΑΪ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΣΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ
ΜΑΓΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΧΟΥΡΙΔΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
Ανώτερη Σερρών Β όμιλος 6η αγωνιστική.
14/10/2017 16:00
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ    ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ
Διαιτητής:
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΚΟΡΜΙΣΤΑ
ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΓΚΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΕΦΑΛΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ – ΤΑΛΛΙΟΥ – ΤΣΑΡΛΙΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Γήπεδο Μονόβρυσης
ΠΟΣ 2000 – ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΣΟΜΠΑ ΞΕΝΙΑ
ΠΡΩΤΗ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
ΧΑΨΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ
15/10/2017 16:00
ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ – ΝΕΟΧΩΡΙ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. – ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΜΑΤΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ
ΣΤΟΛΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΟΡΕΙΝΗ
ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (π) ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Β Τοπικό Α Όμιλος 4η αγωνιστική
14/10/2017 16:00
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π. – ΒΟΤΣΗΣ – ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ – ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α
ΙΩΝΙΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΤΣΙΚΟΥ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
15/10/2017 16:00
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΑΛΕΞΙΟΥ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΛΕΟΝΤΕΣ
ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΔΟΚΟΣ – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ
ΜΠΑΝΤΗ – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Β Τοπικό Β Όμιλος 4η αγωνιστική
14/10/2017 16:00
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΨΥΧΙΚΟ – ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ
ΓΑΒΡΙΗΛ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΠΟΝΙΑ – Ν. ΖΙΧΝΗ
ΧΟΥΡΙΔΗΣ – ΒΑΡΚΑΚΗ Ε. – ΒΑΣΑΚΗΣ ΝΙΣΟΥΔΗ – ΦΩΤΕΙΝΗ

Επίλεκτη Σερρών-Διαιτητές τοπικού Σερρών
Βουρλιάκης Γιάννης_ΕΠΣ Σερρών

15/10/2017 16:00
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ
ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ν) – ΣΑΠΑΡΔΑΝΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Γήπεδο Ομόνοια Β
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ
ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΜΠΕΡΙΝΤΖΗΣ – ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΤΑΛΛΙΟΥ – ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Αρέσει σε %d bloggers: