Τρίτη αγωνιστική επίλεκτης, ανώτερης & Β

Τρίτη αγωνιστική επίλεκτης, ανώτερης και πρώτη της δεύτερης κατηγορίας που αρχίζει το Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου και ολοκληρώνετε την Κυριακή 24.
Όλοι οι αγώνες του Σ/Κ αρχίζουν στις 17:00 εκτός ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ στις 16:30.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ – Α’ ΒΟΗΘΟΣ – Β’ ΒΟΗΘΟΣ – ΙΑΤΡΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ
                                      Σάββατο 23 Σεπτεμβρίου και 17:00.
     Αγώνες Επίλεκτης
ΔΟΞΑ ΛΙΘΟΤΟΠΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΝΑ      4-:-1   (4-1)

ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ  – ΣΩΜΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ  – ΣΙΑΚΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
     Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
ΠΡΟΒΑΤΑΣ – ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ          3-:-0    (1-0)

ΚΕΦΑΛΑΣ- ΒΟΤΣΗΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ  –  ΣΙΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΟΤΟΥΣΑ – ΧΡΙΣΤΟΣ      6-:-1     (4-0)

ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ – ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΒΑΛΤΕΡΟ – ΑΓΚΙΣΤΡΟ        0-:-1    (0-0)

ΜΠΑΤΣΙΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Ι. – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
     Ανώτερη Σερρών Β όμιλος
ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ – ΠΡΩΤΗ        4-:-2    (1-1)

ΑΧΤΣΗΣ – ΠΟΥΛΙΙΙΙΙΟΣ Ι.   – ΤΟΥΤΚΑΣ – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ – ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ               3-:-3    (1-3)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ – ΗΛΙΑΔΗΣ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΓΚΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
Γήπεδο Ομόνοια Α΄ ΠΗΓΑΣΟΣ – ΑΝΑΤΟΛΗ          0-:-2    (-)

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΚΡΥΩΝΑΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     Β Τοπικό Α Όμιλος
ΑΜΜΟΥΔΙΑ – ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ         2-:-0     (1-0)

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ – ΚΑΜΠΑΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΜΑΥΡΙΔΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γήπεδο Αεροδρόμιο Α ΙΩΝΙΚΟΣ – ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ       1-:-7    (0-3)

ΜΠΑΝΤΗ – ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΟΥΛΙΟΣ Α. – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΒΥΡΩΝΕΙΑ – ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ             0-:-2     (0-0)

ΜΠΙΜΠΗ – ΓΑΒΡΙΗΛ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Κ. – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
     Β Τοπικό Β Όμιλος
ΠΑΛΑΙΟΚΩΜΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ           2-:-1   (0-0)

ΤΣΑΠΑΡΑΣ – ΣΑΒΒΑΤΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Ε. – ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ – Ν. ΖΙΧΝΗ              2-:-1    (1-1)

ΜΠΟΜΠΟΓΙΑΣ – ΔΟΚΟΣ – ΝΤΕΜΑΪ – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ – ΠΕΘΕΛΙΝΟΣ         1-:-5     (1-0)

ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΒΑΣΑΚΗΣ – ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ – ΤΣΑΡΙΑΡΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΨΥΧΙΚΟ – ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ       0-:-2      (0-2)

ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ – ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗΣ – ΣΤΑΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
                                  Κυριακή 24 Σεπτεμβρίου και 17:00  
     Τρίτη αγωνιστική επίλεκτης
1η αγωνιστική κυπέλλου _πανσεραΑ.Ε. ΝΙΓΡΙΤΑΣ – Α.Ε. ΧΡΥΣΟΥ      0-:-5      (0-2)

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ – ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ – ΣΩΜΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΝΙΣΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
Γήπεδο Αγίου Πνεύματος ΠΑΝΣΟΥΛΙΑΚΟΣ Ν. ΣΟΥΛΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ        3-:-2       (1-2)

ΣΤΟΛΗΣ – ΜΠΑΝΤΗ – ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ – ΓΚΑΒΑΝΟΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΝΕΟΥ ΣΚΟΠΟΥ – ΠΣ ΣΕΡΡΕΣ            3-:-0     (2-0)

ΜΠΑΑΤΣΙΟΣ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΛΗΣ – ΚΑΜΜΑ ΦΛΩΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΕΙΜΑΡΡΟΥ      4-:-0     (1-0)

ΦΩΤΙΑΔΗΣ –  ΠΑΥΛΙΔΟΥ –  ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ. – ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Και τέλος για Τρίτη αγωνιστική επίλεκτης ο αγώνας

ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – Α.Ο. ΨΩΜΟΤΟΠΙΟΥ         1-:-1    (0-0)

ΣΑΦΟΥΡΗΣ – ΣΟΛΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι – ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ
     Ανώτερη Σερρών Α όμιλος
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ – ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ         2-:-2     (1-1)

ΧΟΥΡΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Δ. – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε. – ΤΣΑΡΙΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΩ ΜΗΤΡΟΥΣΙ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ         3-:-1     (1-0)

ΚΕΦΑΛΑΣ – ΒΟΓΙΑΤΖΗ – ΚΑΜΠΑΡΝΤΙΝΑΣ – ΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ – ΔΑΣΟΧΩΡΙ              4-:-0      (2-0)

ΠΕΤΡΙΔΗΣ – ΤΑΛΙΟΥ –   ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ
ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ – ΧΑΡΩΠΟ           1-:-0        (1-0)     Στις 16:30

ΜΑΓΗΣ – ΠΑΥΛΙΔΗΣ – ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ – ΠΑΝΤΑΖΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
     Ανώτερη Σερρών Β όμιλος

ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ – ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ         3-:-1       (1-0)

ΤΣΑΠΑΡΑΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Ι. – ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ – ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΟΡΕΙΝΗ – ΠΟΣ 2000             4-:-0     (3-0)

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ – ΤΡΑΝΟΥΔΗΣ – ΒΟΥΡΛΙΑΚΗΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
ΚΟΡΜΙΣΤΑ – ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ          5-:-1      (3-0)

ΔΑΟΥΛΤΖΗΣ – ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ – ΠΟΥΛΙΟΣ Ι. – ΤΣΑΡΙΑΡΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
Γήπεδο Οινούσας   ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ – ΝΕΟΧΩΡΙ          1-:-1      (0-0)

ΚΡΥΩΝΑΣ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. – ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
     Β Τοπικό Α Όμιλος
ΛΕΟΝΤΕΣ – ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ             4-:-0       (1-0)

ΦΡΑΓΚΑΛΑΣ Ρ. – ΑΛΕΞΙΟΥ – ΜΠΑΜΠΑΣΙΚΑΣ – ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ – ΝΕΑ ΤΥΡΟΛΟΗ                2-:-1     (0-0)

ΠΑΓΩΝΑΣ – ΤΡΙΚΑΖΗΣ – ΧΟΛΑΝΗΣ – ΑΓΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
     Β Τοπικό Β Όμιλος
ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ – ΠΕΠΟΝΙΑ             1-:-1       (1-0)

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ – ΚΙΟΣΣΕΣ Κ. – ΑΧΙΛΛΕΥΣ – ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΕΜΜ ΠΑΠΑΣ – ΟΙΝΟΥΣΑ                 1-:-5        (0-2)

ΑΡΧΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. – ΜΕΝΕΞΗΣ – ΤΖΑΧΕΙΛΗΣ –  ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 Αποτελέσματα και βαθμολογία για επίλεκτη Σερρών  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Ανώτερη Σερρών Α όμιλος  ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Ανώτερη Σερρών Β όμιλος …………….  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για Β Τοπικό Α Όμιλος 2017-18 ……………..  Περισσότερα.

Αποτελέσματα και βαθμολογία για  Β Τοπικό Β Όμιλος 2017-18  …………….  Περισσότερα.

panseraikos

www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα νέο ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life – Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα.
Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas

Απάντηση

Αρέσει σε %d bloggers: