ΑρχικήΑΡΧΙΚΗΧαλκιδική, πρόγραμμα Α ερασιτεχνικής 1η-7η αγων.

Χαλκιδική, πρόγραμμα Α ερασιτεχνικής 1η-7η αγων.

Χαλκιδική, πρόγραμμα Α ερασιτεχνικής 1η-7η αγωνιστική.
   Από την ΕΠΣ Χαλκιδικής ανακοινώθηκε το πρόγραμμα για την Α ερασιτεχνική κατηγορία, ημερομηνία και ώρα, έως και την έβδομη αγωνιστική.
  Αναλυτικά το πρόγραμμα είναι:
1η αγωνιστική
Σάββατο 29 Σεπτέμβριος, 2018 17:00
Διγενής Λακκώματος -V- Άκανθος Ιερισσού
Προποντίς Ν. Μαρμαρά -V- Όλυνθος Ολύνθου
Π.Ο. Μουδανιών -V- Απόλλων Αρναίας
Κυριακή 30 Σεπτέμβριος, 2018 17:00
ΑΟ Σάρτης 1982 -V- Ελπίς Βραστών
Θύελλα Κρήνης -V- Τορωναίος Αφύτου
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -V- Ανθεμούς Γαλάτιστας
Νίκη Πολυγύρου -V- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -V- ΑΟ Χανιώτης
2η αγωνιστική
Σάββατο 06 Οκτώβριος, 2018 16:00
Διγενής Λακκώματος -V- ΑΟ Σάρτης 1982
Τορωναίος Αφύτου -V- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
ΑΟ Χανιώτης -V- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Όλυνθος Ολύνθου -V- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Κυριακή 07 Οκτώβριος, 2018 16:00
Ελπίς Βραστών -V- Π.Ο. Μουδανιών
Άκανθος Ιερισσού -V- Θύελλα Κρήνης
Απόλλων Αρναίας -V- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Ανθεμούς Γαλάτιστας -V- Νίκη Πολυγύρου
3η αγωνιστική
Σάββατο 13 Οκτώβριος, 2018 16:00
Β Τοπικό Α Όμιλος 2018-19Προποντίς Ν. Μαρμαρά -V- Άκανθος Ιερισσού
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -V- Απόλλων Αρναίας
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας -V- Τορωναίος Αφύτου
Όλυνθος Ολύνθου -V- Ανθεμούς Γαλάτιστας
Κυριακή 14 Οκτώβριος, 2018 16:00
ΑΟ Σάρτης 1982 -V- Π.Ο. Μουδανιών
Θύελλα Κρήνης -V- Διγενής Λακκώματος
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -V- Ελπίς Βραστών
Νίκη Πολυγύρου -V- ΑΟ Χανιώτης
Συνέχεια στο άρθρο “Χαλκιδική, πρόγραμμα Α ερασιτεχνικής 1η-7η αγων.” έχουμε την τέταρτη αγωνιστική.
4η αγωνιστική
Σάββατο 20 Οκτώβριος, 2018 16:00
Θύελλα Κρήνης -V- ΑΟ Σάρτης 1982
Άκανθος Ιερισσού -V- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Απόλλων Αρναίας -V- Νίκη Πολυγύρου
ΑΟ Χανιώτης -V- Όλυνθος Ολύνθου
Κυριακή 21 Οκτώβριος, 2018 16:00
Π.Ο. Μουδανιών -V- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Διγενής Λακκώματος -V- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Ελπίς Βραστών -V- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Τορωναίος Αφύτου -V- Ανθεμούς Γαλάτιστας
5η αγωνιστική
Σάββατο 27 Οκτώβριος, 2018 16:00
Διαιτητές κυπέλλου Ελλάδος 4ης φάσηςΑΟ Σάρτης 1982 -V- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Προποντίς Ν. Μαρμαρά -V- Θύελλα Κρήνης
ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου -V- Π.Ο. Μουδανιών
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας -V- Διγενής Λακκώματος
Νίκη Πολυγύρου -V- Ελπίς Βραστών
Ανθεμούς Γαλάτιστας -V- Άκανθος Ιερισσού
Όλυνθος Ολύνθου -V- Απόλλων Αρναίας
Τορωναίος Αφύτου -V- ΑΟ Χανιώτης
6η αγωνιστική
Τετάρτη 31 Οκτώβριος, 2018 15:00
Προποντίς Ν. Μαρμαρά -V- ΑΟ Σάρτης 1982
ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας -V- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Θύελλα Κρήνης -V- Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας
Π.Ο. Μουδανιών -V- Νίκη Πολυγύρου
Διγενής Λακκώματος -V- Ανθεμούς Γαλάτιστας
Ελπίς Βραστών -V- Όλυνθος Ολύνθου
Άκανθος Ιερισσού -V- ΑΟ Χανιώτης
Απόλλων Αρναίας -V- Τορωναίος Αφύτου
7η αγωνιστική
Κυριακή 04 Νοέμβριος, 2018 15:00
ΑΟ Σάρτης 1982 -V- ΤΑ ΜΚ Στρατωνίου
Νέος ΠΟ Νέας Καλλικράτειας -V- Προποντίς Ν. Μαρμαρά
Νίκη Πολυγύρου -V- ΑΡΗΣ Κασσάνδρειας
Ανθεμούς Γαλάτιστας -V- Θύελλα Κρήνης
Όλυνθος Ολύνθου -V- Π.Ο. Μουδανιών
ΑΟ Χανιώτης -V- Διγενής Λακκώματος
Τορωναίος Αφύτου -V- Ελπίς Βραστών
Άκανθος Ιερισσού -V- Απόλλων Αρναίας
Πηγή για το άρθρο “Χαλκιδική, πρόγραμμα Α ερασιτεχνικής 1η-7η αγων.” η ΕΠΣ Χαλκιδικής.

X. Panseraikos
X. Panseraikoshttps://panseraikos.gr
www.panseraikos.gr me ena r όπως Γιάνης με ένα ν. Ένα ιστολόγιο στον αέρα που σκοπός του είναι ΟΧΙ να καλύψει το «κενό» αλλά να βάλει ένα λιθαράκι στην πολιτιστική, αθλητική, Life - Hot ενημέρωση. Τα πάντα για Sports, culture, Art, Life, Hot και πολλά άλλα. Σέρρες Μακεδονία Ελλάς Serres Makedonia Ellas GR panserraikos Πανσερραϊκός
Δημοφιλή άρθρα

Αγώνες Πανσερραϊκού SL1

7η Αγωνιστική Play Out
Σάββατο 11 Μαΐου, 2024 20:00 location
Πρόγραμμα, αποτελέσματα & βαθμολογία ΕΔΩ.

Τελευταία άρθρα